KTW Fashion Week – zaglądamy za kulisy pokazów MMC, Pilawski i Marta Banaszek

To jak wygląda pokaz mody każdy z nas wie – wybieg, modelki, muzyka, dopracowana choreografia i oczywiście najnowsze trendy! Jednak zanim zobaczymy kilkunastominutowe show, na backstage’u panuję istny huragan! Podczas KTW Fashion Week nie było inaczej. Wraz z Arkadiuszem Budkiewiczem zajrzeliśmy za kulisy pokazów takich marek jak MMC, Pilawski i Marta Banaszek!

Marta Banaszek / fot. Arkadiusz Budkiewicz
1 / 15

Na backstage’u pokazu mody można wyczuć kilka zapachów, do najbardziej wyróżniających się należą stres i … lakier do włosów! Do tego oczywiście dochodzi bieganina związana z dopasowywaniem ubrań, dopracowywanie makijażu i ostatnie poprawki związane z choreografią. Co się jednak dzieję dosłownie na chwile przed startem i po nim? Te momenty uchwycił Arkadiusz Budkiewicz (https://www.instagram.com/arek.budkiewicz/), niezwykle zdolny fotograf młodego pokolenia, który doświadczenie zdobywał współpracując miedzy innymi z takimi markami jak BOHOBOCO, Thecadess, MMC, Timeless, Warsaw Concept Store, Local Heroes, czy Edyta Jermacz. Do tego świetnie czuję się w fotografii wizerunkowej i reportażowej, przez co jego zdjęcia, zrobione za kulisami pokazów nabierają nieco innego charakteru. Wyczuwalne jest w nich skupienie i cisza przed rozpoczęciem pokazu.

Arkadiuszowi udało uchwycić niezwykłe momenty podczas przygotowań do rozpoczęcia pokazów trzech polskich marek. Wśród nich znalazły się miedzy innymi takie marki jak MMC, Pilawski czy Marta Banaszek. Prezentowały one swoje kolekcje z okazji III edycji KTW Fashion Week, która tym razem, odbywała się pod hasłem: „Mentors & New Gen. now”.

Zdjęcia: Arkadiusz Budkiewicz (https://www.instagram.com/arek.budkiewicz/)