Krayna – niezwykłe kosmetyki pochodzenia roślinnego

Wiosna to wyzwanie dla naszej skóry, po szarych, krótkich dniach z małą ilością słońca nasza skóra pragnie więcej i tutaj wchodzi On – krem, który zadba i zregeneruje cerę po zimie. AY 1 by KRAYNA to wegańska witaminowa bomba oparta na ekstrakcie z chabra bławatka od marki Krayna, której profil chcemy Wam przybliżyć.

AY 1 by Krayna
1 / 5

Magda i Damian Rosły stworzyli wegańskie kosmetyki z tradycyjnych składników pochodzenia roślinnego. Koncepcja marki to nie tylko urzeczywistnienie tego jak powinno się pielęgnować skórę, ale  tego jak żyć w ogóle. Dlaczego? Krayna, to marka, która opiera się na 100% wegańskich składnikach, wszystko co najlepsze zostało znalezione pod Więcborkiem, gdzie znajdują się przepiękne pagórki i małe jeziorka, skrywające się siedliska ptaków. Potencjał jaki niesie za sobą tak wyjątkowe miejsce zostało wykorzystane przy tworzeniu produktów i jak się okazało wszystko co najlepsze dla skóry było na wyciągniecie ręki, dlatego inspiracją do nazwy stała się ta niezwykła, mało znana Krajna, wyjątkowe miejsce na mapie Polski znajdujące się na granicach dwóch województw kujawsko-pomorskiego oraz wielkopolskiego.

Krajna

Wizualnie marka przyciąga estetycznymi, minimalistycznymi zdjęciami, które bardzo cieszą oko. Składniki kosmetyków są niezwykle bogate a wśród nich znajdują się takie rośliny jak kasztanowiec, rdest, chaber czy babka lancetowa. Chaber ma właściwości przeciwzmarszczkowe oraz zawiera flawonoidy. Rdest nazywany potocznie „eliksirem młodości’  a ekstrakt z kasztanowca wzmacnia i uelastycznia skórę a babka lancetowa, która jest w składzie kremu dla mężczyzn, ma działanie przeciwzapalne oraz stymuluje wzrost zdrowych tkanek. To tylko część bogatej zawartości kremów marki Krayna a skład ten jest naturalnie imponujący.

Na sam koniec warto dodać, iż marka Krayna jest członkiem Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego. Produkty są oznaczone certyfikowanym znakiem ekologicznym VEGAN, przyznawanym przez Towarzystwo Wegańskie – Vegan Society i znakiem V Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz zwierząt Viva.Example.pl