Koszulki dla miłośników gór – zaprezentuj swoje hobby w modny sposób

Chodzenie po górach to ekscytująca przygoda a dla wielu również prawdziwa pasja, której oddają się bez granic! Wielu pasjonatów lubi się nią dzielić również na co dzień. Doskonałym pomysłem na prezent bądź kolejnym elementem naszej profesjonalnej stylizacji na górski szlak jest więc zaopatrzenie się w specjalną, spersonalizowaną koszulkę, która będzie nam sprawiała po prostu przyjemność. Jaka ona powinna być? Jak ją zaprojektować oraz gdzie wykonać? Na te pytania odpowiadamy w materiale poniżej. Zapraszamy do lektury.

Koszulki dla miłośników gór

Koszulki dla pasjonatów – znajdź swoją idealną koszulkę

Koszulki dla miłośników gór to prawdziwy hit ostatnich sezonów! Kto bowiem nie chciałby mieć jedynej w swoim rodzaju koszulki, jakiej nie ma nikt inny? Dzisiaj personalizacja to hasło XXI wieku. W gąszczu garderoby z sieciówek chcemy wyróżniać się na tle innych i mieć swoją własną, oryginalną garderobę. Gdy możemy dodatkowo głośno pokazać to, co kochamy robić w życiu, dlaczego nie zdecydować się na to małe szaleństwo? Taką koszulkę możemy wybrać z kilku propozycji dostępnych na stronie www Koszulkowo.pl bądź stworzyć swoją od samego początku. Jak to zrobić? To bardzo proste! Przedstawiamy poniżej!

Co możemy umieścić na koszulce i jak to zrobić?

Zamówienie takiej własnej, zaprojektowanej koszulki z nadrukiem w koszulkowo.pl jest bardzo proste. Pierwsza droga to wybór koszulki z kilku propozycji na stronie w odpowiedniej kategorii, w tym wypadku – podróże. Druga droga – gdy chcesz stworzyć swoją własną koszulkę – jest nieco dłuższa, ale równie prosta. Wystarczy zgłosić się do firmy i dostarczyć swoją grafikę bądź projekt. Firma sprawdzi przygotowaną ją pod względem jakości, tak by to co ostatecznie pojawi się na materiale było w wysokiej rozdzielczości. Taki plik jest zapisywany w odpowiednim formacie i przygotowywany do druku. Następnie druk wykonywany jest przez specjalistyczną, nowoczesną maszynę na bawełnianej koszulce. Następnie jest jeszcze ona wygrzana i pakowana nim trafi do nas za pośrednictwem kuriera.

Jak dbać o taką koszulkę?

Należy pamiętać o tym, że taka koszulka z racji tego, że ma wykonany nadruk musi być odpowiednio pielęgnowana. Jak? Zaleca się pranie w 40 stopniach, na lewej stronie. Tak samo podejdźmy do prasowania, by nie doprowadzić do bezpośredniego kontaktu żelazka z nadrukiem i jego uszkodzenia. Można takie koszulki prasować na przykład przed chusteczkę bawełnianą. Chcąc wysuszyć koszulkę z nadrukiem zalecamy rozwiesić ją na wieszaku do wyschnięcia, unikając suszarek automatycznych, które mogą uszkadzać druk.

Co można kupić w zestawie z koszulką?

W zestawie z taką koszulką możesz zamówić na przykład bluzę, z takim samym nadrukiem bądź kubek, który będzie miał ten sam wzór bądź napis co nasze personalizowane ubrania.

Takie rzeczy to również doskonały pomysł na prezent dla bliskich z okazji urodzin czy świąt. Możemy również pokusić się o zaprojektowanie zestawu ubrań – na przykład dla nas i dla naszej drugiej połówki. Matchy-matchy od kilku sezonów biją bowiem rekordy popularności.