Piątkowa noc przejdzie zdecydowanie do historii imprez, które będzie się pamiętać przez długie lata. Jedenaste urodziny Pakamery.pl wystrzeliły wszystkich gości w gwiezdne przestworza! Na scenie rozbłysły gwiazdy The Dumplings, a kosmiczny parkiet baru Studio został rozgrzany do czerwoności przez Double Trouble… lecz co tu pisać! Zobaczcie fotorelacje z tego galaktycznego wydarzenia!

Silniki Pakamerowej rakiety odpalił zespół The Dumplings. Momentalnie wraz z publiką wznieśli Plac Defilad w przestworza, by tam pośród planet i gwiazd pokazać jak powinno się świętować urodziny. Stery przejęli od nich Double Trouble, którzy wylądowali na planecie „HitZaHitem„, barStudio zamienił się w centrum międzygalaktycznej imprezy! Dzikie tańce, głośne śpiewy i mnóstwo pozytywnej energii. Kosmiczna strefa Pakamery nie oszczędziła nikogo! W wir gwiezdnej zabawy wpadał każdy, kto tylko usłyszał choć jedną nutę. Aż żałujemy, że urodziny obchodzone są tylko raz w roku! Dobrze, że chociaż zostają wspomnienia i zdjęcia … choć z tymi wspomnieniami to chyba było różnie – if you know what I mean 😉

Ta międzygalaktyczna przygoda nie odbyłaby się gdyby nie nasi partnerzy: barStudio, Uber, Deezer, Fotki z Budki, MTV, Absolut., Plac Defilad oraz patroni: CoJestGrane24, Zwykłe Życie, Radio Kampus. Dziękujemy, że z nami byliście tego wyjątkowego, urodzinowego wieczoru!

zdjęcia: Rafał Jarzombkowski