Kombinezon na lato :: łatwy sposób na modną stylizacje

W czasie wakacji szukamy sposobów na modne, łatwe i szybkie stylizacje, które sprawdza się zarówno w ciągu dnia podczas biznesowego lunchu, jak i w chwilach luzu z przyjaciółmi. Naszą tajną bronią w takich przypadkach jest kombinezon! Oto stylowe i wygodne kombinezony od polskich projektantów.

Często wydaję się nam, że w letnim okresie jedynym stylizacyjnym wyborem jest sukienka lub spódnica. Oczywiście jest to nieprawda! Możliwości jest bez liku – luźne, długie szerokie spodnie lub culotte, koszula połączona z modnymi krótkimi biker leggings czy nasz dzisiejszy bohater – kombinezon. Dziś postanowiliśmy pokazać wam kilka przykładów naprawdę genialnych modeli, które można nosić od świtu do zmierzchu (a nawet i dłużej). Wszystkie pochodzą od naszych rodzimych marek i są wykonywane z dbałością o najmniejszy szczegół.

Dlaczego kombinezon uważamy za łatwy sposób na modą stylizację? Cóż, powodów jest wiele, jeden z nich to, że będąc na wakacjach możemy szybko zarzucić go na kostium i biec na imprezę nad basenem. Innym jest to, że ten sam czarny klasyczny kombinezon można nosić z eleganckimi dodatkami na biznesowe spotkanie, a wieczorem założyć do niego coś szalonego i uderzyć z przyjaciółmi w miasto! Wśród polskich marek znaleźliśmy sporo ciekawych kombinezonów o różnych krojach i kolorach. Mamy tu takie brandy jak Cat Cat Studio, Elementy (o których pisaliśmy również tutaj), Aga Guz czy SOVL. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają nam wysoki komfort noszenia, co podczas wakacyjnych dni jest bardzo ważne.

Wszystkie prezentowane powyżej modele, możesz znaleźć w specjalnej selekcji stworzonej przez stylistów Pakamera.pl. Aby ją zobaczyć wystarczy przejść tutaj. Idziemy o zakład, że nie opuścisz strony bez nowego kombinezonu!