Kolor lata :: biały

Są pewne kolory, które zawsze są modne i sprawdzają się doskonale w każdej sytuacji. Do takich barw należy między innymi biel! Jeśli chodzi o kolor lata jest to nasz numer jeden. W upalne dni to strzał w dziesiątkę.

Nie ma takiego sezonu w modzie, w którym nie pojawiłaby się biel. Jest to kolor uniwersalny pasujący każdemu i na każdą okazję. Świetnie sprawdza się w formalnych koszulach i sukienkach, jak i casualowych koszulkach czy luźnych spódnicach. Biel to również zdecydowanie kolor lata numer jeden! Doskonale podkreśla wakacyjną opaleniznę, a co najważniejsze nie przegrzewa naszego ciała, bo odbija światło. Jest to również kolor, który pasuję dosłownie do wszystkiego! Możesz mieszać go z każdą, nawet najbardziej odjechaną barwą.

Jeśli w Twojej garderobie biel nie jest czymś obecnym, to warto się do niej przekonać i uzupełnić jej niedobory. Zestaw obowiązkowy to – koszula typu slim i oversize, lekka zwiewna sukienka, marynarka, spódnica z koła, spodnie i klasyczny T-shirt. Z takim zestawem możesz śmiało bawić się w tak zwane mix&match i tworzyć kapitalne modowe looki!

Nasz kolor lata znajdziesz na Pakamera.pl w specjalnej selekcji przygotowanej przez stylistów platformy!

źródło: Pakamera.pl