KÓŁKO KRZYŻYK: Like daughter like mother

Przedstawiamy Wam nowy cykl inspirujących spotkań z rodzicami, którzy docenili minimalizm i konsekwencję marki z ubraniami KÓŁKO/KRZYŻYK. Dorosła estetyka brandu świetnie odnajduje się w dziecięcym świecie i odwrotnie. Pierwszymi bohaterkami projektu są Julita, Zosia i Ola. Zobaczcie!

Julita to mama dwóch córek. 8letniej Zosi oraz 5 letniej Oli. Miłośniczka dobrego wzornictwa, właścicielka platformy pakamera.pl, lekarz weterynarii. W ubraniach lubi czuć się swobodnie, najczęściej występujący kolor w jej szafie to klasyczna czerń. Sukienka Swing Dress z białym patternem w minimalistycznym tonie jest ponadczasowa i pasuje na każdą porę roku.

Zosia i Ola od samego początku wspierają KÓŁKO KRZYŻYK. Brały udział w pierwszej sesji zdjęciowej marki. W ich szafach wisi większość modeli, a jednak do ulubionych należą te w klasyczny pattern. Ubieranie dzieci na czarno i biało to dla wielu wyzwanie… Nie jest to trudne gdy w ubraniach w ten sam deseń pięknie wygląda ich – bohaterka – MAMA.

Kółko krzyżyk sukcesywnie rozwija skrzydła. Znajome wzory minimalistycznych patternów goszczą na coraz większej ilości ubrań. Nie musimy już zazdrościć sukienek naszym córkom. Moda dla dzieci, którą tworzy brand KÓŁKO KRZYŻYK, to tak w dużej mierze moda dla rodziców, uwzględniająca wymagania dzieci jeżeli chodzi o wygodę i praktyczność użytkowania. Marce bardzo zależy na zaszczepieniu w dzieciach od najmłodszych lat poczucia estetyki.

 

Ubrania marki znajdziecie na PAKAMERA.PL

zdjęcia: Ania Pińkowska