Kogo warto obserwować na instagramie? #6

Każda z nas chociaż przez krótką chwilę chciała zostać modelką. Wielki świat, kariera, podróże, przepiękne ubrania od najlepszych światowych projektantów. Jak wygląda wielki świat biznesu modowego? Sesje zdjęciowe, praca z projektantami i spędzanie wolnego czasu? Dziś podglądamy instagramy polskich modelek, które odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej, biorą udział w przepięknych edytorialach, pokazach mody i pozwalają nam towarzyszyć im w codziennych przygodach!

@asiapiwka

Twarz kampanii realizowanych dla takich marek jak Mohito, Simple, Le Petit Trou. Bierze udział w sesjach zdjęciowych do prestiżowych zagranicznych magazynów. Na instagramie śledzimy jej dokonania zawodowe i kolorowe warszawskie życie, które dzieli z Łukaszem Dziewicem – jednym z najzdolniejszych młodych fotografów w Polsce. Kochamy ją za naturalność, pewność siebie i kobiecy wdzięk, którym czaruje na każdym zdjęciu.

@banasjulia

Rudowłosa piękność zabiera nas w podróże po całym świecie. Podglądamy jej pracę w Nowym Jorku, Paryżu, czy na Islandii. Pozuje dla takich magazynów jak Harper’s Bazaar, chodzi w pokazach Miu Miu i szturmem podbija świat mody. Jej charakterystyczna delikatna uroda hipnotyzuje i sprawia, że na pewno przez długi czas o niej nie zapomnimy. Na instagramowym koncie pokazuje kulisy pracy modelki, klatki ze swoich podróży i zdjęcia z chłopakiem, Karolem, również modelem, z którym tworzy przepiękną parę!

@majasalamon

Maja została wyróżniona w rankingu 50. najlepszych modelek serwisu models.com. Bierze udział w sesjach zdjęciowych dla tak prestiżowych magazynów jak Vogue, Glamour, Harper’s Bazaar. Chodzi po wybiegu w pokazach projektantów takich jak Givenchy, Valentino, Giambattista Valli i wielu innych. Jej oniryczna uroda zachwyciła cały modowy świat, a my kibicujemy Mai z całych sił!

@ola_quetal

Ola Rudnicka swoją pierwszą kampanię zrealizowała w 2012 roku dla marki Joop! Ostatnio mogliśmy obserwować ją na wybiegu podczas pokazu kolekcji Cruise domu mody Chanel. Pojawia się na okładkach magazynów Numero, Harper’s Bazaar, czy reklamach linii beauty marki Dior. Na instagramie oprócz kulisów świata mody pokazuje też zabawne momenty z życia prywatnego z przyjaciółmi i rodziną.

@magdalena_jasek

Z Magdą mieliśmy przyjemność porozmawiać w 2014 roku, chwilę po umieszczeniu jej w rankingu najlepszych światowych modelek. Młoda gwiazda wybiegów jest chodzącym dowodem na to, że marzenia zawsze się spełniają. Skromna, piękna z silną osobowością, Magda pracowała m.in. dla Versace, Céline, Elie Saab, czy Nina Ricci. Pojawiła się na okładkach magazynu L’Officiel, Manifesto oraz edytorialach wielu edycji magazynu Vogue. Na instagramie podglądamy jej kolorowe życie i na każdym kroku udowadnia nam, że odnosząc ogromne sukcesy, można pozostać naturalnym i skromnym.

 

źródło: instagram