Kogo warto obserwować na instagramie? #4

Kogo śledzimy na instagramie? Dziś pokazujemy Wam nasze ulubione instagramerki, które pokazują, jak być ultra kobiecą, super seksowną, naturalną i piękną. Młode mamy, artystki, ciepłe osoby, które zarażają swoimi pasjami setki internautów. Przepiękne zdjęcia pozwalają podejrzeć, jak wygląda życie nowoczesnych dziewczyn, które się realizują i pozostają wierne temu, co najbardziej kochają. Zapraszamy!

@horkruks

Autorką jest Laura, mieszkanka Wrocławia. Na swoich zdjęciach przedstawia kadry swojego bajkowego życia, odkrywa nieznane wrocławskie miejsca i pokazuje swój niebanalny styl. Laura jest absolutnie przepiękna i niezwykle kobieca, co podkreśla przemyślanymi stylizacjami. Zdjęcia są przemyślane, minimalistyczne, przepiękne.

@kat.astro

Blogerka modowa z Łodzi, zakochana w vintage shopach. Podkreśla, że moda jest jej miłością, często pokazuje swoje stylizacje i przepiękne wnętrza w prawdziwie paryskim stylu, w którym jest zakochana. Lubimy śledzić kat.astro za to, że pokazuje nam, jak delikatna może być kobiecość i jak można przewartościować swoje życie, żeby spełniać marzenia.

@alagabillaud

Często widywaliśmy ją w kultowym Super Salonie. Niedawno została mamą. Na instagramie obserwujemy, że dziecko nie musi równać się zaprzestaniu aktywności zawodowej czy rozwijaniu pasji. Ala pracuje, spełnia się jako matka, rozwija swoje umiejętności jako cukierniczka, niezwykle utalentowana makijażystka i zachwyca swoim naturalnym wdziękiem.

@jaglowska

Trudno uwierzyć, że Ola ma tylko 19 lat. Zaraża internautów miłością do gotowania, natury i wszystkiego, co piękne i ulotne. Kiedy oglądam jej zdjęcia, mam poczucie niesamowitego wewnętrznego spokoju. To dziewczyna, która pokazuje, że również w dzisiejszych zabieganych czasach można się wyciszyć, zdystansować i naładować baterie.

@wroblove

Jeśli ktoś zapytałby nas, jak pokazać szczęście – polecilibyśmy mu obejrzenie instagrama Magdy. Jest nie tylko utalentowaną artystką, ale też bardzo spełnioną młodą mamą, jej synek nie przestaje uśmiechać się do zdjęć. Magda zabiera nas do swojego świata, pokazuje, czym jest spokojne rodzinne życie w otoczeniu pięknych przedmiotów i kochających ludzi.

 

źródło: instagram