Kogo warto obserwować na instagramie? #3

Uwielbiamy kwiaty. Uwielbiamy, kiedy we wnętrzu jest zielono, kiedy pachnie. Pielęgnowanie roślin bardzo nas uspokaja, a odwiedzanie giełd kwiatowych i bazarów z roślinami jest dla nas prawdziwą przyjemnością. Pomysły czerpiemy zewsząd. Wymieniamy się doświadczeniami z przyjaciółmi, przeglądamy setki stron w internecie, jak również Instagram. Dziś serwujemy Wam kilka naszych absolutnie ukochanych kont, które zachwycają i nie przestają nas inspirować.

@mossingarden

Jak zrobić z mchu przepiękną instalację i najpiękniejszą ozdobę we wnętrzu? Na tym instagramie podglądamy, jak zamknąć rośliny w wielkich słoikach, jak tworzyć przepiękne kompozycje i jak zauważać przepiękne krajobrazy. Autor zdjęć pokazuje ogrody, rośliny we wnętrzach – jesteśmy zachwyceni.

@margohupert

Artystka, która uwielbia naturę. Jej grafiki są odzwierciedleniem miłości do roślin – botaniczne rysunki są bardzo minimalistyczne, zachwyca delikatną kreską. Na instagramie graficzka pokazuje nie tylko swoje prace, ale również swoje otoczenie, pracownię i magiczną rzeczywistość.

@leafandclay

Sukulenty, sukulenty, sukulenty! Ulubione rośliny wielu z Was mają swoje miejsce na instagramie, gdzie pokazywane są przepiękne rozwiązania i kompozycje, które składają się tylko z sukulentów. Kolory, wzory, formy – te rośliny nie przestają nas zaskakiwać!

@cactusmagazine

Dookoła kaktusa – to on jest w centrum uwagi na instragramowym feedzie Cactus Magazine. Obserwujemy różne odmiany, kolory, kształty, na nowo je odkrywamy i zakochujemy się w tym, jak piękne kompozycje mogą tworzyć.

@ivymuse

Ivymuse pokazuje, jak w przepiękny sposób zaaranżować wnętrze z wykorzystaniem najpiękniejszych zielonych roślin i designerskich donic. Przepiękne stylizacje, prostota, minimalizm – niekończące się źródło inspiracji!

@urbanjungleblog

Urban Jungle, czyli miejska dżungla. Jak ożywić mieszkanie roślinami? Jakie wybierać, jak je zestawiać? Autorzy pokazują pomysły na aranżacje i sposoby na przesadzanie czy nawadnianie naszych ulubionych zielonych przyjaciół.

@plantsonpink

Rośliny na różowym tle – czy to może być nudne? Nigdy! Feed tego konta na instagramie jest zdominowany przez ostry róż i przepiękne rośliny pokazywane w różnych kompozycjach. To świetne źródło inspiracji!

@plantbypackwood

Jak można aranżować rośliny? Jak tworzyć przepiękne kompozycje? Na stronie Plant by Packwood twórcy marki pokazują swoje przepiękne aranżacje i zdradzają pomysły na to, jak udekorować wnętrze roślinami zasadzonymi w wielkich, okrągłych kloszach.

@kaktus_kbh

Kaktusy i gliniane doniczki. Wszystko w przepięknych kolorach, minimalistycznych formach. Absolutnie kochamy ten sklep i na pewno odwiedzimy go przy okazji naszej następnej wizyty w Kopenhadze!

 

 

źródło: pinterest