Klasyczna czerń :: czyli moda na każdą okazję

Czarny to kolor ponadczasowy. Nie ma chyba bardziej uniwersalnej barwy, śmiało można stwierdzić, że klasyczna czerń to moda na każdą okazję. A do tego zawsze jest w trendach! Dziś wybraliśmy kilka perełek z sieci, którymi warto uzupełnić swoją zimową szafę.

Klasyczna czarna sukienka, czarne spodnie czy nieśmiertelna czarne szpilki to obowiązkowe elementy każdej szafy. Czarny to kolor, który z mody po prostu nigdy nie wychodzi, pasuję każdemu, a do tego można go założyć na każdą okazję. Jego wrodzona elegancja dodaje klasy każdemu kto go założy. Co sezon warto uzupełnić szafę o jakiś model nowej czarnej perełki. Mogą być to buty, torebka, płaszcz czy sukienka – polecamy postawić na coś modowego, co będzie uzupełnieniem dla basiców.

W poszukiwaniu idealnej czarnej rzeczy na zimę (bądź każdą inną porę roku), pomogli nam styliści z platformy Pakamera.pl. Ze wszystkich dostępnych marek na stronie, wybrali rzeczy, które w tym sezonie będą totalnie HOT. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że wyselekcjonowane produkty pochodzą od Polskich projektantów, którzy cenią sobie filozofię slow fashion i zero waste.

Wśród naszych ulubieńców jest nowoczesny płaszcz od marki ENUGO. Posiada on bardzo praktyczne duże kieszenie – co jest dla nas obowiązkowym elementem każdego płaszcza, oraz bardzo eleganckie dekoracyjne wiązania w rękawach. Do niego dobraliśmy czarne botki z wegańskiej skóry od marki BOHEMA CLOTHING oraz sukienkę od REST Factory z bardzo efektownym wycięciem na plecach. Jak widać klasyczna czerń wcale nie musi być nudna!

Więcej, bardzo efektownych i stylowych czarnych ubrań, znajdziesz w selekcji Klasyczna Czerń na platformie Pakamera.pl. By ją zobaczyć, wystarczy przejść tutaj!