KIERMASH vol. X I URODZINY W FORUM

KIERMASH vol. X I URODZINY W FORUM będzie naprawdę dużym wydarzeniem. Organizatorzy zapraszają do uwielbianej przez krakowian i turystów przestrzeni Hotelu Forum. Czekać tam na Was będzie jeszcze więcej niż zwykle… Ponad 150 wystawców z modą, designem, akcesoriami. Jednym słowem na Kiermashu kupicie wszystko – od oryginalnych letnich T-shirtów, przez sukienki, tuniki, spodnie, czapeczki, po okulary przeciwsłoneczne, buty, torby i biżuterię.

Podczas X edycji imprezy poza polską modą przez „wielkie M!” dla naszych dorosłych gości, nie zabraknie również strefy przeznaczonej dla najmłodszych. Po raz kolejny Kiermash łączy siły z Kraków ŁAŁ. Rodzice – Wasze pociechy będą naprawdę zachwycone. Czeka na nie mnóstwo przepięknych ubrań i dodatków.

Organizatorzy nie byliby sobą, gdyby poza zakupami nie zagwarantowali Wam prawdziwie chilloutowego weekendu. Będzie zatem piękna pogoda, DJ, wesołe miasteczko tuż obok, a w Hotelu Forum NAJLEPSZE JEDZENIE dzięki Art & Food Bazar, czyli imprezie „skupiającej gotujących profesjonalistów i amatorów”. Art & Food Bazar promuje miejscowych wytwórców, a także jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy z różnych zakątków świata. Zrobiło się smakowicie? Zaczekajcie na czerwiec…

To jeszcze nie koniec. Podczas X edycji Kiermashu wystawi się Fundacja Sarigato wraz z inicjatywą KARMIMY PSIAKI. Każdy miłośnik czworonogów będzie miał możliwość porozmawiania z członkami zespołu Fundacji na temat: karmy, edukacji i adopcji. Dodatkowo w programie jest fotografowanie w specjalnie przygotowanej ramce#HOWHAU oraz kącik dla dzieci (gry i warsztaty). Więcej: www.karmimypsiaki.pl

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Małopolsce. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę lokalną, jak najbardziej. Przed Kiermashem w Krakowie nie było targów ukierunkowanych i łączących bezpośrednio modę i design. Dzięki tej inicjatywie goście mają szansę przez dwa dni zobaczyć i przymierzyć ubrania i akcesoria bardzo często dostępne jedynie przez Internet. Dodatkowo wszyscy odwiedzający mogą być pewni jakości i tego, że produkcja przebiegała w duchu fair trade.

Nie ma lepszego pomysłu na początek lata, niż Kiermash! Będzie słońce, moda, pyszne jedzenie i naprawdę chilloutowa atmosfera. Czego chcieć więcej?

SŁOŃCE + MODA + DESIGN + JEDZENIE + CHILLOUT

= KIERMASH vol. X I URODZINY W FORUM

www.facebook.com/Kiermash