Nie kazaliśmy Wam długo czekać… już w grudniu do Krakowa wraca KIERMASH vol. VIII, czyli polska moda niezależna i dizajn w najlepszym wydaniu. Specjalnie z okazji Mikołaja i Gwiazdki zapraszamy do oldschoolowej przestrzeni uwielbianego przez mieszkańców Krakowa HOTELU FORUM.

Razem z nami będziecie mogli wybrać najoryginalniejsze i najmodniejsze prezenty,    i nie tylko… Rekordowo, bo prawie 200 marek wystawi swoje prace. Będzie można spotkać polską modę niezależną, młodych projektantów, streetwear, dizajn i akcesoria. Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Na grudniowym KIERMASHU łączymy siły z Art & Food Bazar, czyli z cykliczną imprezą „skupiającą gotujących profesjonalistów i amatorów”. Art & Food Bazar promuje miejscowych wytwórców,      a także jedzenie oparte na produktach dobrej jakości, delikatesy i potrawy z różnych zakątków świata. Zrobiło się smakowicie? Zaczekajcie na grudzień…

Rodzice, specjalnie dla Was, podczas VIII edycji KIERMASHU mamy drugiego partnera – targi Kraków ŁAŁ. Strefa dziecięca będzie naprawdę duża! Na miejscu Wasze pociechy również nie będą się nudzić. Zapewnimy im 2 dni bardzo kreatywnej rozrywki.

 

Wydarzenie na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/182705792184247/