Kendall Jenner i plejada gwiazd w kampanii Giambattista Valli x H&M

Mert and Marcus
7 / 8

Szwedzka marka H&M powraca z kolejną kolaboracją. Tym razem, jedna z największych sieciówek zaserwuję nam projekty stworzone wspólnie z domem mody Giambattista Valli. W kampanii promującej kolekcje, zobaczymy między innymi Kendall Jenner czy Chiare Ferragni!

Każda z limitowanych kolekcji, stworzonych we współpracy z ekskluzywnym domem mody to absolutny hit, dzięki któremu przed sklepami popularnej sieciówki H&M, ustawiają się kilometrowe kolejki. Szwedzki gigant, ma już na swoim koncie kolaborację z takimi markami jak Kenzo, Versace, Balmain czy Isabel Marant. Marką, która w tym roku zaprezentuję się w sklepach H&M jest włoski dom mody Giambattista Valli. Mówiąc krótko będzie bardzo kobieco i falbaniaście! Dlaczego? Ponieważ są to elementy charakterystyczne dla tej włoskiej marki.

Kolekcja Giambattista Valli x H&M ma pojawić się w sklepach już 7 listopada! Dlatego w mediach zaczęło być bardzo głośno o kampanii promocyjnej. I słusznie! Bo jest na co popatrzeć. Na zdjęciach promujących limitowaną kolekcje, zobaczymy plejadę gwiazd. Nie brakuję znanych twarzy ze świata mody, muzyki czy mediów społecznościowych. Kogo więc zobaczymy w kampanii Giambattista Valli x H&M? Otóż wśród gwiazd znalazła się modelka Kendall Jenner, aktorka Chris Lee, influencerka Chiara Ferragni czy piosenkarka H.E.R. Wszystkie zdjęcia zostały zrobione w Rzymie, który w perfekcyjny sposób oddaję klimat włoskiego domu mody, a ich autorem jest duet Mert & Marcus.

Mert and Marcus

Sama kolekcja jest utrzymana w duchu Giambattista Valli. Nie brakuję tu kobiecych krojów, kwiatowych inspiracji czy charakterystycznych falban. Niezwykle urokliwe są również dodatki – nasze serce skradły buty i torebki! Kolekcja trafi do sklepów już 7 listopada.