Katherine Langford to gwiazda serialu Netflix „13 Reasons Why„. Młoda aktorka zachwyca w nim swoją grą oraz urodą. Jej zniewalające spojrzenie docenił również prestiżowy magazyn L’Officiel Paris, którego serialowa Hannah jest gwiazdą.

Katherine Langford to młoda aktorka z Australii, która dzięki poruszającej roli Hannah’y Baker w serialu „13 Reasons Why” stała się światową gwiazdą. Szybko pokochały ją media, zarówno telewizyjne jak i te drukowane. Aktualnie Katherine możemy podziwiać nie tylko w drugim sezonie serialu, ale również w najnowszym wakacyjnym wydaniu magazynu L’Officiel ParisPozuję ona przed obiektywem Dari Kobayashi Ritch, w luźnych stylizacjach autorstwa Jennifer Eymere. Langford została ubrana w takie marki jak Gucci, Versace czy Tiffany & Co. W środku, oprócz urokliwej, dziewczęcej sesji zdjęciowej znajdziemy ciekawą rozmowę z aktorką, która opowiada o karierze i trudnej roli Hannah’y, którą przyszło jej grać.

Katherine Langford kilka dni temu na swoim oficjalnym profilu Instagram, we wzruszający sposób pożegnała się z serialem „13 Reason Why„. Aktorki niestety nie zobaczymy w trzecim sezonie. Jednak nie mamy się co martwić, Australijka pojawi się niedługo w kilku innych produkcjach.

„Hannah…I love you…and I let you go” Those are the words I was able to say six months ago, and now can finally share with you…As most of you know @13reasonswhy was my first ever job and I am so grateful to have had the opportunity to tell Hannah’s story so fully in season 1, and to be asked back for a season 2. Thankyou to @netflix @paramountpics @anoncontent , the incredible producers, creatives, cast and crew for making these last 2 years so special. And to all of you here – Thankyou for filling my life with love and light 🙏 This show will always be a special part of my life, and regardless of whether Hannah is there or not, I know that I will continue to strive to do work that is meaningful and has a positive impact – whether that be in film, music, or any other form of art. There is a lot coming up this next year, and I can’t wait to share it with you 💖 #hannahbaker

Post udostępniony przez KATHERINE LANGFORD (@katherinelangford)

źródło: lofficiel.com