Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. 19 października wystąpi w warszawskim klubie Smolna i na żywo zaprezentuje materiał z albumu „Wiersz ostatni”.

Zadebiutowała w 2013 roku, a na swoim koncie ma występy przed takimi artystami jak Imany, Ania Dąbrowska, Natalia Przybysz czy Jessie Ware. Wykonuje muzykę autorską, którą najtrafniej określić można jako nostalgiczny alt pop z wyraźnie słyszalnymi wpływami folku oraz rocka. W marcu 2017 roku Kasia wydała EP-kę zatytułowaną „Save me boy”, a krótko po tym ukazał się także singiel „Dawno”, w którym artystka stworzyła poruszający duet z Łukaszem Lachem – liderem zespołu L.Stadt. Niecały rok po premierze EP-ki, Kasia Lins zadebiutowała z długogrającym albumem pt. „Wiersz ostatni”. Płyta przepełniona jest charakterystycznymi, porywającymi harmoniami wokalnymi, przestrzennymi gitarami i emocjonalnymi tekstami. Wszystko dopełnione oryginalnymi instrumentami takimi jak Oud czy urokliwy Wurlitzer. Współkompozytorami utworów są Michał Lange i Karol Łakomiec, zaś za produkcję odpowiadają Marcin Bors oraz Michał Lange.

Kasia Lins – Wiersz Ostatni

W skład zespołu oprócz Kasi Lins wchodzą: Karol Łakomiec, Zuza Kłosińska, Miłosz Oleniecki oraz Wiktoria Jakubowska. W klubie Smolna wystąpią w ramach trasy promującej album „Wiersz ostatni”.

Data: 19.10.2018
Doors: 20:00
Start: 21:00
Miejsce: Smolna

Organizator: Follow The Step