Kalendarze na rok 2021 - TOP 5 od polskich marek

4. Aga Małecka
4 / 5

Rok 2021 zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto zacząć rozglądać się za kalendarzami na kolejny rok. Dzięki kalendarzom pamiętamy o ważnych datach, możemy na nich zapisywać różnego rodzaju notatki, a przede wszystkim wiemy, jaki mamy dzień tygodnia i jaki miesiąc. Jednak nie tylko w tych rolach kalendarze świetnie się sprawdzają. Jest to również bardzo gustowna ozdoba, która może przyozdobić ścianę w mieszkaniu lub biurze. Kalendarz ścienny ma mnóstwo zalet, pomaga w planowaniu wyjazdów i spotkań, utrwala zapamiętywanie ważnych dat, jak urodziny, rocznice itp. Dlatego jest to dodatek, który powinien znajdować się w domu każdej osoby. Wybór odpowiedniego kalendarza może być równie trudne, co dekorowanie wnętrza. Dlatego przygotowaliśmy TOP 5 kalendarze na rok 2021, które znajdziecie na platformie pakamera.pl

 

KALENDARZE 2021 od polskich marek

1. ROŚLINNY KALENDARZ ŚCIENNY
Ilustrowany kalendarz ścienny zaprojektowany i namalowany przez Aleksandrę Stanglewicz. Wykonany na papierze ekologicznym recyklingowym. Każdą z ilustracji można wyciąć i oprawić w ramkę, po zakończonym roku „zużyty” kalendarz nie musi lądować w koszu. Ilustracje malowane są ręcznie, przedstawiają akwarelowe rośliny, może być to świetny pomysł na prezent dla fanów botaniki. Kalendarz ten pakowany jest również w tworzywa ekologiczne, co jest dodatkowym atutem.

2. KALENDARZ KWIATY POLNE
Stworzony przez markę LAS I NIEBO kalendarz ścienny z ilustracjami. Autorką wszystkich rysunków jest Małgorzata Gibas-Grądman. W kalendarzu znajduje się zbiór dwunastu różnych kwiatów polnych występujących w Polsce. Jeden miesiąc to jeden podpisany kwiatek, przy każdym dniu jest zostawione puste miejsce na ważne notatki. Na okładce kalendarza znajdują się wszystkie kwiaty, które znaleźć możemy w środku. Będzie to świetny dodatek w domu każdego fana kwiatów polnych lub może to być także fajny pomysł na prezent.

3. KALENDARZ ŚCIENNY ILUSTROWANY
Zawiera 12 autorskich ilustracji, stworzonych przez markę Brevka. Założycielką marki jest miłośniczka zwierząt leśnych, która każdą swoją pracę tworzy nie tylko z niezwykłą starannością i precyzją, ale również w zgodzie z naszym środowiskiem. Kalendarz ścienny został stworzony z ekologicznych materiałów, zdobiony jest kolorowymi roślinnymi motywami, które napawają optymizmem na przyszły rok. Kalendarz wykończony jest dziurką oraz lnianym sznurkiem, dzięki temu można go bezpośrednio powiesić na ścianę.

4. KALENDARZ 2021 NA ŚCIANĘ 
Kalendarz w całości zaprojektowany przez Agę Małecką, tworzony z pasją i niezwykłym zaangażowaniem. W środku kalendarza znajduje się uzupełnienie w postaci symboli faz księżyca, przy każdym miesiącu inny rysunek. Ilustracje są przepiękne, kolorowe, co świetnie sprawdzi się nawet przy minimalistycznym wystroju wnętrza. Kalendarz posiada zawieszkę, dzięki czemu można od razu zawiesić go na ścianie. Ilustracje prezentują się bardzo efektownie, dlatego równie świetnie sprawdzą się oprawione w ramki i postawione jako dekoracja.

5. KAL KALENDARZ ŚCIENNY
Kalendarz ten z pewnością przypadnie do gustu każdemu fanowi minimalizmu. To produkt marki KAL, której założycielem jest Stanisław Czarnocki – wizjoner, tworzący produkty funkcjonalne, estetyczne i niezwykle eleganckie. Kalendarz KAL składa się z metalowego haczyka i sześciu dwustronnych arkuszy. Nie zawiera grafik, zdjęć, jest czarno-biały, bez dodatkowych, zbędnych elementów. Umożliwia zapisywanie ważnych informacji i spotkań, łatwa konstrukcja pozwala na zaplanowanie całego miesiąca w bardzo prosty sposób. Jest to doskonała alternatywa dla naszej cyfrowej rzeczywistości. Kalendarz wykonany jest z wysokogatunkowego papieru, dzięki temu kalendarz nie zawija się i nie gniecie. Największym atutem tego produktu jest to, że został on stworzony z ekologicznych materiałów, w zgodzie z naturą i w żaden sposób nie szkodzi środowisku. Dodatkowo całość prezentuje się elegancko, dlatego bardzo ładnie będzie wyglądać w każdym wnętrzu. Tego typu kalendarz świetnie sprawdzi się np. w biurze lub w kuchni.