Już 11 i 12 września Wege Festiwal podczas Dni Wilanowa!

Już 11 i 12 września Wege Festiwal podczas Dni Wilanowa! Zapraszamy wszystkich już w najbliższy weekend do strefy wege podczas Dni Dzielnicy Wilanów.

Na miejscu można będzie zjeść pyszny, roślinny obiad i dopełnić to słodkim deserem, nie martwiąc się o skład. W ofercie znajdziecie m.in. wege kebab, wegetariańskie wyroby garmażeryjne oraz pyszne wegańskie desery. Dbając o swoją odporność warto zainteresować się produktami kiszonymi, zakwasami oraz ekologicznymi miodami. Fani ostrych smaków znajdą tu szeroką ofertę ostrych sosów. Ostre jedzenie pomaga uśmierzyć ból, oczyszcza zatoki i utrzymuje w normie ciśnienie krwi. Znajdziecie tu również naturalne soki tłoczone na zimno, posypki konopne, kombuchę w najróżniejszych smakach czy pyszną kawę. Wege Festiwal to nie tylko jedzenie, będzie można więc zakupić etyczne produkty i dodatki oraz akcesoria codziennego użytku.

Wystawcy zaprezentują wyjątkowe produkty takie jak: przetwory, wegańskie zamienniki mięsa, zakwasy, ubrania, woskowijki i wiele innych.

W trakcie tego weekendu będzie można także wykonać w 100% bezpieczny tatuaż z henny, dowiedzieć się więcej na temat bezpiecznych metod depilacji.

 

Mamy dla Was również konkurs!
Do wygrania kurs baristyczny
Przyjdź na Wege Festiwal na warszawskim Wilanowie
Zajrzyj na stoisko Coffee pros i zrób przy nim kreatywne zdjęcie- ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia
Opublikuj zdjęcie na Instagramie z hashtagami #CoffeeprosxWegeFestiwal #spromasters i oznacz @coffeepros
18 września rostrzygnięcie konkursu

Widzimy się już w sobotę!

Wege Festiwal podczas Dni Wilanowa

Royal Wilanów
11.09 sobota 11:00 – 20:00
12.09 niedziela 11:00 – 19:00

Wstęp bezpłatny,
Zapraszamy!
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/534772264442525