JESTEM VINTAGE #9

JESTEM VINTAGE #9 – najbardziej klimatyczna i największa impreza w stylu Vintage już 4-5 czerwca po raz kolejny startuje w Elektrowni Powiśle. Twórcy kultowego projektu Jestem Vintage z każda edycja zaskakują bardziej, stwarzając unikalny klimat wydarzenia.

Selekcja marek jest bardzo wyśrubowana i tylko najlepsi łowcy „towaru na wagę złota” są prezentowani podczas cyklicznych spotkań. Zawsze najlepsze składy, wyszukany styl, coś dla klasyków i dla miłośników awangardy.

Każda edycja jest zaskakująca bo prezentowane „zdobycze” nigdy się nie powtarzają. To raj dla łowców modowych wrażeń i artystów bawiących sie swoja garderobą. Poszukiwacze klasyki w dobrym gatunku będa również dopieszczeni ilością pięknych jedwabnych koszul, sukienek, klasycznych trenczy i apaszek od kultowych projektantów.

Targom Jestem Vintage #9 cyklicznie towarzyszy znany skład didżejski współpracujący z Winyl Market Records & Goodies, który swoimi setami z czarnych krążków rozgrzewa atmosferę. Miłośnicy książek w papierowej formie będa mogli przewertować kartki na stoisku Antykwariatu Grochowskiego. Miłosnicy starych komputerów będa mogli się zaszyc w sali z kilkunastoma kultowymi Atari, Commodore, czy Amiga w Warszawskim Muzeum Komputerów i Gier.

Nurt zrównoważonej mody i zero waste zatacza coraz szersze kręgi, a kreatywna poprzeczka coraz wyższa. Wśród wyselekcjonowanych wystawców znajdą się również prawdziwi designerzy, którzy kroją projekty na miarę najlepszych światowych Domów Mody. Z materiałów z drugiej ręki można wyczarować absolutne perełki. Kreatorzy działający w nurcie Remade tworzą ucztę dla naszych oczu a zobaczyć możecie ich podczas Jestem Vintage #9.

Pierwszy czerwcowy letni weekend będzie okazją aby nakarmić wzrok poruszając się w rytm najlepszego bitu. To jak najbardziej towarzyska przestrzeń dobrej mody i najlepszej zabawy, która wspiera nur zrównoważonej konsumpcji i zero waste.

Zapisujcie tą datę – 4-5 czerwca już teraz, nie może Was zabraknąć. To będzie najgorętszy modowy weekend czerwca.

Kiedy i Gdzie?
Jestem Vintage
Kiedy: 4-5 czerwca
Gdzie: Elektrownia Powiśle
Godziny otwarcia: sobota: 11.00 – 21.00, niedziela: 11:00 – 19:00
Wstęp darmowy, parking 1h gratis
Bezproblemowa możliwość poruszania się przez osoby niepełnosprawne.
Organizator wydarzenia: Grupa Slow
Partnerzy wydarzenia: Elektrownia Powiśle, Antykwariat Grochowski, Winyl Market, Warszawskie Muzeum Komputerów i Gier, Ouppe2

Więcej informacji na wydarzeniu na FB:
https://www.facebook.com/events/857123039021820
wystawcy:
https://www.facebook.com/media/set?vanity=JestemSlow&set=a.7586846711386383