Więź łącząca mamę z córką jest niepowtarzalna! Takie duety dostarczają dowody na istnienie telepatii. Nic dziwnego, że często ich wspólny świat wyraża się również w zewnętrznym stylu. Zebraliśmy dla Was podobne stroje lub stylizacje dla mamy i córki co pozwoli Wam na wspólne eksperymenty tej wiosny. Zobaczcie same!

Najprościej jest wybrać te same ubrania. Są już polskie marki które oferują podobne kombinacje jak np. urocza Mum and Daugther czy wyrazista kolekcja od JAP– w wersji dżinsowej i wzorzystej. Zestawy ubrań nie zawsze muszą być takie same. Wystarczy czasem dobrać 2 identyczne t-shirty lub podobny wzór. Furorę robią skórzane kurtki dla małej modystki lub tiulowe spódnice księżniczki. Taka zabawa jest dla córki niezwykłą przygodą i wejściem w świat dorosłych a dla mamy zabawą i powrotem do przeszłości. Do tego pogłębia się cudowna więź łącząca te dwie kobietki. Zachęcamy do zabawy niezależnie od wieku.

Jeśli szukacie prezentów dla swoich Mam Pakamera przygotowała selekcję prac polskich projektantów przygotowaną specjalnie na tej wyjątkowy dzień. Zobaczcie!