JACKPOT WARSAW 777:: lokal, którego brakowało na mapie stolicy

JACKPOT WARSAW 777 stanowi odpowiedź na potrzebę połączenia luźnej, niewymuszonej atmosfery z gwarancją jakości i dbałością o detal. To miejsce inspirowane marką Jack Daniel’s, w którym możesz sobie pozwolić na trochę więcej – zarówno wieczorem, jak i w ciągu dnia.

Jak odszyfrowywać nazwę lokalu? 777 to nawiązanie do powtarzalnych elementów, które budują klimat tego miejsca. W karcie znajdzie się 7 autorskich drinków oraz 7 wyjątkowych dań. Siódemka nawiązuje również do Jack Daniel’s Tennessee Whiskey Old No. 7. Z kolei JACKPOT to odniesienie do sposobu, w jaki będą serwowane koktajle.

Tryb dnia w JACKPOT WARSAW wyznaczać będzie zmieniająca się karta z ciekawymi drinkami na noc i specjalnym jedzeniem w porach lunchowych. W ciągu dnia będzie można spróbować m.in. unikalnego sposób wędzenia mięsa. Wieczorem energia lokalu wrzuca kolejny bieg. Umieszczone w centrum lokalu, zwisające lampy podnoszą się, tak aby stworzyć miejsce do zabawy. To również moment, gdy barmani zaserwują gościom Jack Daniel’s Old No. 7 Tennessee Whiskey.

JACKPOT WARSAW nawiązuje również do  charakteru marki Jack Daniel’s. Zainteresowani, będą mieli okazję sprawdzić jak powstaje najlepsza amerykańska whiskey. Na jednej ze ścian lokalu ustawiony został analogowy, interaktywny mechanizm umożliwiający poznanie niezwykłego procesu destylacji. Dodatkowo, barmani, kierowani przez Filipa Prządkę, opracowali 7 koktajli inspirowanych Jack Daniel’s. Są to klasyki ujęte w nowoczesnym wydaniu.

Chcemy aby ludzie wychodząc na miasto, nie musieli wybierać pomiędzy fajnym lokalem, gdzie mogą czuć się swobodnie, a miejscem, które oferuje wysoką jakość. Do nas możesz przyjść na lunch i zjeść wędzoną jagnięcinę lub w czasie biforu spróbować dobrej whiskey serwowanej tak jak lubisz. My możemy obiecać, że każdego dnia będziemy kierować się motto Jack’a: Every day we’ll make it, we’ll make it the best we can.” – mówi Michał Brzozowski, współtwórca JACKPOT WARSAW, a także wielu innych udanych miejsc jak NaLato, 1500 m² czy Casablanca.

JACK DANIEL’S PRZYPOMINA: PIJ ODPOWIEDZIALNIE

www.pijodpowiedzialnie.pl