Inauguracja SPEKTAKLOVE

28 sierpnia 2020 to inauguracja SPEKTAKLOVE. Idea spektakli, za którymi podąża widz, rozpoczyna swoją drogę na scenie Małej Warszawy przy ul. Otwockiej 14. Sztuka„Dobrze się kłamie” w reżyserii Marcina Hycnaraodsłoni dla SPEKTAKLOVE podniesie kurtynę.

Spektakl „Dobrze się kłamie”powstał w wersji teatralnej w oparciu o film Paolo Genovese. Swoją premierę miał 5 grudnia 2019 roku.

Podczas inauguracji SPEKTAKLOVE zadebiutuje Magdalena Lamparska – wcieli się w rolę Bianci i będzie grać wymiennie z Olgą Bołądź nie tylko w Warszawie.SPEKTAKLOVE w rozumieniu twórców projektu – Katarzyny Fukacz i Damian Słoniny-to teatr XXI wieku, w którym widz podąża za tytułem, nie za miejscem. Czekamy na emocje, których doświadczaliśmy w bezpośrednim kontakcie z udziałem aktorów na żywo. Myślimy pozytywnie o tym, jak ponownie zobaczymy się w teatrze.

Uważamy, że teatr to stan a nie miejsce, dlatego spotkamy się w wielu miastach Polski, byponownie gościć Widzów,poszukujących dobrych spektakli, zabawnych i inteligentnych, z świetną obsadą, dobrze wyreżyserowanych i zagranych.Takie właśnie są nasze spektakle – zabawne, refleksyjne oraz pogodne, które do tej pory poznali i polubili widzowie na scenie IMKA LIGHT, a teraz będzie można je obejrzeć w Małej Warszawie, Buffo i wielu miastach Polski w Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Pile, Tarnowie, Grudziądzu, Toruniu, Lublinie, Kaliszu, Częstochowie, Katowicach, Łodzi, Koninie, Zabrzu, Gdańsku i innych.

SPEKTAKLOVE zatem to pozytywna energia, lubiany i sprawdzony repertuar z udziałemwspaniałych aktorów, którzy przybędą w wiele zakątków Polski. Małgorzata Foremniak, Izabela Kuna, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska,Mateusz Banasiuk, Szymon Bobrowski, Rafał Królikowski, Wojciech Malajkat, BartłomiejTopa zapraszają na spotkania z pozytywnymi emocjami.

W Małej Warszawie – Spektaklove oferuje tytuły:

„Ludzie inteligentni”, „Dobrze się kłamie”, „Imię”, ale także spektakle: „Berek, czyli upiór w moherze 2”, czy też „Nerwica natręctw” oraz „Kolacja dla głupca”, „Telewizja kłamie”.

www.spektaklove.pl