Velwyn Yossy to kolejna ilustratorka, która tworzy inspirując się modą. Pomysły czerpie zarówno z pokazów mody na największych Tygodniach Mody, jak i sesji zdjęciowych. Zobacz jej prace!

Czasem wystarczy jedno pociągnięcie ołówkiem, jedna kreska, żeby stworzyć szkic, czy grafikę, która zostanie zapamiętana na dłużej. Nie oszukujmy się, utalentowanych grafików i rysowników jest na pęczki. Jednak raz na jakiś czas pojawia się ktoś, kto zwróci na siebie uwagę. Jedną z tych osób jest Velwyn Yossy.

27-letnia mieszkanka Londynu (a czasem i Los Angeles) oraz absolwentka Art Center College of Design (2012) zajmuje się głównie animacją, ale jak sama przyznaje jej pasją jest ilustracja. Interesuje ją przede wszystkim moda i to właśnie jej poświęciła większość prac. Fascynuje ją, jak „subtelne kolory wpływają na nasze emocje i sugerują ruch, czy gest mówiący więcej niż słowa„.

Velwyn na swoim koncie ma współpracę z takimi markami i firmami, jak Coca-Cola, AMC, Samsung, Cheerios, Oreo, Hyatt, Toshiba, Disney Interactive czy Nexus Productions.