IGA „Na mały palec”

IGA wydała właśnie swój najnowszy singiel „Na mały palec”, który już fantastycznie radzi sobie w sieci. W dniu premiery singiel pojawił się na wielu playlistach Spotify i ma już tysiące fanów na platformie TikTok. Nowy utwór zapowiada jednocześnie EPkę IGI, która ukaże się na początku nowego roku.

IGA „Na mały palec”
„Na mały palec” to poetycka opowieść o niedokończonych historiach, które trwają w naszych sercach. Autorka – IGA Jaworska, przekształciła osobiste refleksje w słowa, tworząc utwór dla tych, którzy szukają autentyczności w tekstach piosenek.

„Słowa „Tak zostanę, na mały palec obiecałeś” zawsze brzmiały dla mnie jak niezakończona historia”, mówi IGA. „Postanowiłam nadać tym słowom sens, tworząc piosenkę, która rezonuje z wieloma ludzkimi doświadczeniami.” W utworze IGA przekazuje fragmenty swojej historii, które stają się uniwersalnymi doświadczeniami dla słuchaczy. Piosenka staje się lustrem, w którym każdy może odnaleźć odbicie swoich własnych emocji, tęsknot i nieuchronnych zmian.

„Na Mały Palec” to historia o obietnicach, które trudno czasem dotrzymać, o nieuchronnych zakrętach życia i sile niezapomnianych chwil. To swoista artystyczna wizja, która łączy ludzi we wspólnej emocjonalnej podróży.

IGA – czyli Iga Jaworska – to nie tylko wokalistka, ale również utalentowana autorka tekstów i kompozytorka. Jej artystyczna podróż nabrała rozpędu po premierze utworu „Twarzą w Twarz” w lipcu 2023 roku. Utwór zdobył serca słuchaczy, przekraczając próg ponad 230 tysięcy streamów na platformie Spotify, a liczba ta stale rośnie, co świadczy o ogromnym wpływie, jaki ta piosenka wywarła na fanów. „Twarzą w Twarz” przez wiele tygodni gościł na najważniejszych playlistach Spotify. Utwór można również posłuchać w wielu lokalnych radiach, radiach internetowych oraz na antenie takich rozgłośni jak ESKA czy radio SUPERNOVA.

Obecnie IGA prezentuje nowy singiel „Na mały palec”, który jest jednocześnie częścią jej nadchodzącej EPki, planowanej na styczeń 2024 roku. Singiel jeszcze przed premierą zdobył status hitu na platformie TikTok, gromadząc sumarycznie prawie pół miliona odsłon, tysiące „lajków” i setki entuzjastycznych komentarzy. Premiera singla miała miejsce 24 listopada i tego dnia utwór zagościł już na wielu playlistach Spotify.

IGA to artystka, która w poetyczny i liryczny sposób ukazuje swoją wyjątkową wizję świata. Jej melancholijne melodie, choć czasem smutne, w rzeczywistości rzucają światło na codzienne realia oraz egzystencjalne problemy, z którymi każdy z nas się mierzy. Jej muzyka to podróż przez ludzkie emocje, a jej talent zdobywa coraz szersze uznanie wśród słuchaczy.