Wróżby, czarne koty i gwiezdny pył. W ten weekend wielu z nas będzie świętować Andrzejki i bawić się do białego rana. Jeżeli nie macie jeszcze gotowej stylizacji albo szukacie ciekawych dodatków w astrologicznym klimacie, zobaczcie, jakie pomysły dla Was przygotowaliśmy.

Największą popularnością w czasie andrzejkowych imprez cieszą się zwykle małe czarne o imprezowym kroju oraz sukienki uszyte z zaskakujących, mieniących się materiałów. Jako, że andrzejki to przede wszystkim noc wróżb, dozwolone są wszelkie astronomiczne i astrologiczne motywy – gwiazdki, księżyce i inne ciała niebieskie oraz czarne koty. Nie możemy zapomnieć oczywiście o gwiezdnym pyle! Jeżeli kochacie brokat i połyskujące tkaniny, andrzejkowa impreza to dla nich najlepszy moment. Do tego szukamy oczywiście dodatków! Tajemniczości dodadzą nam maski na patyku, które pozwolą nam być tej nocy tym, kim tylko chcemy. Do tego koniecznie astronomiczna biżuteria i błyszczące szpilki. A jeśli andrzejkowa impreza odbywa się u was, nie zapomnijcie odpowiednio przystroić domu. Potrzebne będzie całe mnóstwo świec, magicznych amuletów i połyskujących, tajemniczych zawieszek. Niech zabawa trwa!

Szukając ubrań lub dodatków idealnych na andrzejkową imprezę koniecznie zajrzyjcie na platformę Pakamera.pl, gdzie zespół stylistów przygotował dla Was specjalną selekcję. Wystarczy kliknąć tutaj.

foto: pakamera.pl