Huzior: nowa kolekcja Nihon GO!

Huzior to Polska marka odzieżowa specjalizująca się w modzie tworzonej z naturalnych skór, futer i kożuchów. Wysoka jakość wykonania i materiałów, niesamowita dbałość o detale oraz w pełni autorskie projekty to elementy, które zdecydowanie wyróżniają markę. Najnowsza kolekcja o nazwie Nihon GO! doskonale potwierdza prawdziwość tych słów.

Nihon GO! to swoista podróż po intrygującej Japonii. Specyfika tej wyprawy polega na tym, że odbywa się ona w towarzystwie żeńskiego gangu samochodowego. Zabieg ten ukazuje niezwykły balans tradycji z nowoczesnością, którego Kraj Kwitnącej Wiśni jest synonimem. Silną inspiracją kolekcji na sezon Jesień/Zima 2017/18 jest saga rodu Akakuchibów, opisana w książce „Czerwone dziewczyny” autorstwa Kazuki Sakuraby, która w niezwykły sposób ukazuje historię Japonii przez pryzmat życia trzech pokoleń kobiet. Od 1945 roku do czasów współczesnych obserwujemy zmieniającą się rolę żeńskiej części społeczeństwa.

Kolekcja bazująca mocno na klasycznych wzorach, jednocześnie idealnie wpisuje się w najważniejsze trendy na sezon AW 17/18. Oczywiście zgodnie z tradycją marki, królują tu skóry, lecz zagościły również dzianiny. Kolorami i motywami przewodnimi kolekcji są: kraty, czerwień, zieleń, bordo, detale w kolorze żółtym i pomarańczowym oraz skóry metaliczne. Kolekcja ponadto bogata jest w takie detale jak hafty na skórze, motywy zwierzęce i autorskie wykończenia suwaków, co dodatkowo podnosi wartość estetyczną projektów oraz sprawia, że są unikatowe. Każda kobieta może znaleźć propozycję idealnie wpisującą się w jej potrzeby i oczekiwania, dzięki bogatej ofercie marki, którą można odnaleźć na platformie Pakamera.pl.

Photography: Zosia Zija & Jacek Pióro
Art director: Filip Bala
Styling: Marcin Żak
Make up: Katarzyna Sobura
Hair: Klaudia Jaśpińska
Model: Maria Magdalena/ More Models