Homoseksualizm w serialach

Zazwyczaj kiedy myślimy o ulubionych serialowych parach do głowy natychmiast przychodzi nam Chuck i Blair z Gossip Girl, Marissa i Ryan z The O.C lub Dylan i Brenda z kultowego Beverly Hills 90210. A co z parami homoseksualnymi? Zobaczcie naszych ulubieńców, którzy za każdym razem kiedy widzimy ich razem na ekranie, rozczulają nasze zimne serca.

Za nami Walentynki, dzień zakochanych. To chyba dobra okazja, aby wspomnieć o tym, że miłość nie jedno ma oblicze i nie zawsze znaczy to samo. Dlatego własnie prezentujemy Wam naszych ulubionych homoseksualnych bohaterów z popularnych seriali telewizyjnych. Mamy nadzieję, że dzięki coraz częściej pojawiającym się na ekranie wątkom miłości między tą samą płcią, twórcy seriali skutecznie wpłyną na szerzenie ogólnoświatowej tolerancji i poszanowania drugiego człowieka.

Zachęcamy Was do obejrzenia: Skins, Sex and the City, Shameless, Girls, Faking It, The Fosters, Grey’s Anatomy, Glee, Dawson’s Creek, Modern Family, Pretty Little Liars, The Carrie Diaries i 90210.