Herbata z modą

W redakcji jesteśmy wielbicielami herbaty. Od zwykłej czarnej, po wszelkie smakowe na różne stany samopoczucia. Dlatego nowości rynkowe z tego tematu nie są nam obce. W pierwszej chwili może się wydawać, że herbata z modą ma niewiele wspólnego. Jak się jednak okazuję, te dwa tematy są ze sobą bardzo powiązane.

Hälssen & Lyon to firma z Hamburga, która od 1879 roku zajmuje się herbatą. Marka od zawsze lubi zaskakiwać klientów ciekawym designem swoich produktów. Tym razem udało im się połączyć świetnie nam znany napój z modą. W kolaboracji z Ayzit Bostan stworzyli „The Teabag Collection”. W kolekcji znajdziemy ich pięć najsłynniejszych smaków herbaty, wszystkie zamknięte w desing’erskich torebkach, które wyglądają jak… luksusowe torebki od projektantów!

Oczywiście „The Teabag Collection” to imitowana kolekcja. Do stworzenia „torebkowych torebek” użyto specjalnego rodzaju jedwabiu i przepuszczalnej bawełny, które zapakowane w ręcznie robione torebeczki przypominające papierowe torby na zakupy, a to wszystko włożono do białych pudełek, również wykonywanych ręcznie. Całość tworzy niesamowity efekt i udowadnia, że herbata to napój, który z mody nigdy nie wychodzi.

źródło: teabagcollection.com