HBO GO na Dzień Dziecka – co oglądać z pociechami?

W tym roku Dzień Dziecka może okazać się inny niż wszystkie dotychczasowe. Jak spędzić go z pociechami w domu? Jednym z pomysłów jest wspólne oglądanie ulubionych bajek, filmów i seriali. W końcu każdy z nas ma w sobie trochę dziecka, więc to może być rozrywka dla wszystkich domowników. Oto propozycje HBO GO na Dzień Dziecka.

HBO GO na Dzień Dziecka

Sekcja KIDS w HBO GO to bogaty wybór zarówno kreskówek, jak i familijnych filmów fabularnych. Znajdzie się wśród nich coś dla małych, jak i trochę większych dzieci.
Poniżej przedstawiamy kilka wybranych tytułów HBO GO na Dzień Dziecka, które mogą umilić wspólne chwile.

LEGO Ninjago 
Serial przygodowy nie tylko dla miłośników najbardziej znanych na świecie klocków. Historia opowiada o dzielnym mistrzu Sensei Wu, który na prośbę zmarłego ojca strzeże pokoju i równowagi na świecie. Jednak jego zły brat lord Garmadon ciągle szuka sposobu, żeby wprowadzić chaos i przejąć kontrolę. Sensei Wu nie daje za wygraną i rekrutuje czterech chłopaków – Kaia, Cole’a, Jay’a oraz Zane’a – których następnie szkoli na nieustraszonych wojowników ninja. Wierzy, że z ich pomocą uda mu się przechytrzyć groźnego przeciwnika i wygrać z nim starcie.

Gwiezdne wojny: Wojny Klonów
Serial animowany George’a Lucasa w reżyserii Dave’a Filoniego (Star Wars: Rebelianci, The Mandalorian) opowiada o walce armii klonów Republiki z siłami separatystycznymi hrabiego Dooku. Produkcja jest kroniką przygód Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego, Yody, Ahsoki Tano i innych postaci walczących z Ciemną Stroną w trakcie wojen klonów.

Psi patrol
Nie ma problemu, którego psi patrol nie rozwiąże. Takim mottem kieruje się dziesięcioletni Ryder oraz grupa małych piesków, które zajmują się ratowaniem miasta i jego mieszkańców z przeróżnych tarapatów. Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zumy, Skye, Everest oraz Tracker są bohaterskimi czworonogami, które razem z bystrym i rezolutnym Ryderem co chwilę muszą ruszać komuś na ratunek.

Świnka Peppa
Serial animowany dla najmłodszych opowiada o małej rozbrykanej śwince Peppie, która wraz z rodziną – bratem Georgem, Mamą Świnką i Tatą Świnką, oraz przyjaciółmi w każdym odcinku przeżywa jakąś niezwykłą przygodę. Peppa jest ciekawa świata, uwielbia przygody i ma sto pomysłów na minutę. Do jej ulubionych rozrywek należą gry i zabawy, przyjęcia urodzinowe oraz rowerowe wycieczki i pikniki. Najbardziej na świecie kocha taplać się w błocie i skakać w deszczu przez kałuże. Produkcja uwielbiana jest przez dzieci na całym świecie, a do tego dzięki krótkim, łatwym do obejrzenia odcinkom, uczy i bawi.

Zwierzogród
Jeden z najlepszych filmów Disneya ostatnich lat. Zwierzogród to niezwykła metropolia, która jest zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. Pewnego dnia do miasta przyjeżdża młoda i pełna entuzjazmu policjantka Judy Hops. Króliczyca szybko przekonuje się, że na posterunku nie będzie miała łatwego życia. Robi wszystko, żeby udowodnić swoją wartość.

Hak 
Klasyka kina familijnego dla małych i dużych dzieci w reżyserii Stevena Spielberga. Peter Banning jest zapracowanym czterdziestoletnim prawnikiem, który zaniedbuje swoją rodzinę. Pewnego dnia, podczas pobytu u prababki, jego syn i córka zostają niespodziewanie porwani. Zrozpaczonego mężczyznę odwiedza wróżka Dzwoneczek i informuje go, że jako chłopiec był Piotrusiem Panem. Dowodzi, że dzieci porwał jego dawny wróg – kapitan Hak. Aby je odzyskać, Peter musi wyruszyć w podróż do Nibylandii.

Psy i koty
Na świecie od zawsze trwa rywalizacja między psami a kotami. Przez lata walka o dominację była pod kontrolą, dzięki zawieszeniu broni. Niestety, pewnego dnia do gry wchodzi owładnięty obsesją władzy perski kot Pan Tinkles. Jego celem jest zniszczenie szczepionki na alergię na psią sierść i wykończenie przeciwnika. Czy psom uda się przeciwstawić niebezpieczeństwu?

Załoga G
Załoga G to grupa tajnych agentów, świnek morskich, w skład której wchodzą: ambitny przywódca Darwin, odpowiedzialny za uzbrojenie i transport Walczak, Juarez – urocza specjalistka od sztuki walk, śledczy Plujka, Brylus – ekspert w zakresie cyberwywiadu oraz luzacki Kędzior. Sympatyczne i świetnie wyszkolone świnki mają ważną misję do spełnienia.

Księga dżungli
Filmowa wersja klasycznej animacji Disneya z 1967 roku, opartej na książce Rudyarda Kiplinga pod tym samym tytułem. Twórcy zadbali w tym remake’u o genialne efekty specjalne, dzięki czemu udało im się wykreować niezwykły, baśniowy klimat.Jest to opowieść o przygodach chłopca wychowanego w dżungli przez wilki i grupie jego przyjaciół.