Happy Together - krakowskie alternatywne targi ślubne

Wieczorna sesja w Winnica Wieliczka promująca jesienną edycję targów Happy Together – krakowskie alternatywne targi ślubne, po raz kolejny inspiruje Pary Młode do wyjścia poza schematy. To opowieść o zakochaniu, o namiętności skrytej za nieśmiałymi spojrzeniami, o istocie miłości.

 

Bo miłość jest jak wino, które powoli dojrzewa w dębowych beczkach. Z każdym dniem i z każdą nocą nabiera coraz mocniejszego aromatu. Dzień Waszego ślubu to święto Waszej bliskości i intymności. Niech po zmierzchu zadzieje się magia i rozpocznie prawdziwa historia dwojga ludzi-w stylu, jaki sobie wymarzycie.

Zapraszamy na jesienną edycję krakowskich alternatywnych targów ślubnych Happy Together. Po raz kolejny będzie to spotkanie z wystawcami, którzy oferują usługi na najwyższym poziomie i zachwycają swoją oryginalnością  oraz nietuzinkowym podejściem do tematu ślubu i wesela. Nasze wydarzenie to dzień, kiedy poznacie te wyjątkowe osoby, które spowodują, że Wasz najważniejszy dzień w życiu będzie niezapomniany. Przyjdźcie na targi a potem niech dzieje się magia.

Wśród wystawców spotkacie projektantów sukien ślubnych, pracownie florystyczne i cukiernicze, fotografów i filmowców, przedstawicieli pięknych sal weselnych, dj’ów, fotobudki i wiele innych.

KIEDY: 17.11.2019 godz. 11-18

GDZIE: Stara Zajezdnia Kraków by DeSilva ul. św.Wawrzyńca 12

Wydarzenie na FB https://www.facebook.com/events/415403972570292/

MIŁOŚĆ W WINNICY

Foto: LoveSidePomysł i dekoracje: Projekt Nakryty StółSukienka: AGGITort: Sweets by bary- ekologiczna pracownia cukierniczaMake-up: Angelika Olsza Make-up ArtistMiejsce: Winnica WieliczkaPara: Kasia i Wojtek Produkcja: Kinga Ciniewska Happy Together – krakowskie alternatywne targi ślubne