Happy Surfer - kostiumy w klimacie California in the 70's

Upały, ahh upały. Przy wysokich temperaturach, jedynym naszym marzeniem jest przyodzianie kostiumu kąpielowego i wskoczenie do orzeźwiającej wody. Oczywiście nie można rzucić się do niej w byle czym! W tym sezonie stawiamy na kostiumy rodem z kalifornijskich ulic z lat 70. od marki Happy Surfer.

Lata 70. w modzie były jednymi z bardziej kolorowych. Dlatego należą do jednych z naszych ulubionych. Zarówno ulicę jak i plaże były zalewane pomysłowymi stylówkami, którymi warto inspirować się i dziś!

Marka Happy Surfer łączy w sobie wszystko to co w latach siedemdziesiątych najlepsze. Naturalność, niezależność, wolność oraz wzory i kolory. Ich najnowsza kolekcja to inspiracja słoneczną Kalifornią, gdzie kostium kąpielowy traktowany jest niemalże jak odzież codzienna. Świetnie widać to w sesji marki, w której widzimy radosne, naturalne dziewczyny wystylizowane w stroję plażowe, które połączono również ze spodniami.

W nowej odsłonie, królują kwiatowe wzory, paski i retro szachownica – która jest naszym totalnym hitem! Wszytki wzory są autorskie, czyniąc kolekcje marki wyjątkową i niepowtarzalną. Happy Surfer to brand nie tylko dla surferów! To propozycje dla wszystkich osób, które cenią sobie poczucie wolności, realizują swoje pasję, nie boją się podejmować ryzyka oraz podążają przez życie własnymi ścieżkami.

Cała kolekcja dostępna jest już na platformie Pakamera.pl, aby zobaczyć kliknij TUTAJ.

Photo: Piotr Dębski
Modelki: Ania Augustynowicz (Specto Models), Angelika Olszewska
Make-up: Aleksandra Lewandowska