„Grymazy Szatana” – performatywny pokaz malarstwa inspirowanego teatrem!

Teatr WARSawy przygotował cykl wydarzeń w związku z nowym sezonem teatralnym. Jednym z nim będzie performatywny pokaz malarstwa inspirowanego teatrem – „Grymazy Szatana”. 4 września Przemysław Wojtaś, absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, wydziału grafiki zaprasza na zdarzenie, w którym postara się pokazać wnętrze artysty przez światło, dźwięk i obraz. Wszystko odbędzie się na scenie, a widzowie staną się jego częścią.

Przemysław Wojtaś, absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, wydziału grafiki. Sztuka jest dla niego podróżą. Będąc malarzem stara się budować swoją artystyczną przestrzeń nie zamykając jej w jednej ramie. Jest także performerem, heppenerem i tworzy scenografie. Teatr, film, spektakl i ruch sceniczny towarzyszą mu od dzieciństwa.
Wystawa „Grymazy Szatana”, a raczej performatywny pokaz malarstwa inspirowanego teatrem jest zbiorem emocji.

Teatr to moja największa miłość, dlatego cały projekt odbędzie się w iście teatralnym charakterze. Zapraszam na zdarzenie, w którym postaram się pokazać wnętrze artysty przez światło, dźwięk i obraz. Wszystko odbędzie się na scenie, a widzowie staną się jego częścią.” – Przemysław Wojtaś.

Wystawa:

4 września, godz. 19.00
Teatr WARSawy
Rynek Nowego Miasta 5/7, Warszawa

WSTĘP WOLNY! 

Po więcej teatralnych aktualności zapraszamy do zakładki ART.