Już od 3 lat, co miesiąc organizujemy dla Was targi, które skupiają młodych, zdolnych twórców z całej Polski. Od początku związani jesteśmy z Domem Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie, gdzie odbywają się nasze wydarzenia. Tym razem otwieramy dla Was dodatkowy 3-ci poziom, by móc zaproponować jeszcze więcej! Marcowa edycja to okazja do podziękowania wystawcom, współpracownikom, partnerom, patronom i Wam gościom za wierność i zaufanie. Spodziewajcie się niespodzianek!

bazar_grudzien_2016_otwarty

Na ponad 150 stoiskach pojawia się ubrania, dodatki, biżuteria oraz akcesoria do domu. Podczas targów swoją premierę będzie miała wiosenna kolekcja marki Yeah Bunny oraz kolaboracja Ewy Olbrychskiej z Yes to Dress. Nie zabraknie rozbudowanego działu męskiego, gdzie pojawi się m.in. The Urban Beard. Oprócz tego specjalna strefa beauty, gdzie kupicie kosmetyki i skorzystacie z usług takich jak fryzjer, nail bar, czy masaż. Nie zapomnieliśmy też o najmłodszych – szykujemy specjalny kącik dla dzieci z programem zajęć i warsztatów.

Jeśli chociaż przez chwilę będziecie wahać się w swoich zakupowych wyborach, zachęcamy do skorzystania z porad stylisty, który będzie dostępny dla Was przez cały dzień.

Po zakupach zapraszamy na chwilę relaksu w naszej specjalnej strefie lounge z muzyką graną przez kolektyw djski. Tutaj też będziecie mieli okazję zobaczyć wystawę plakatów autorki grafik targów – Izabeli Kaczmarek.