Grand Bazar x czerwcowe targi w Domu Braci Jabłkowskich

Lada moment zaczną się wakacje i sezon festiwalowy. Czy Wasza garderoba jest na to gotowa? Jeśli jeszcze nie przygotowaliście się do wysokich temperatur i letnich stylizacji zapraszamy na targi mody, podczas których zrobicie zakupy i zapoznacie się z najnowszymi kolekcjami polskich i zagranicznych marek. Grand Bazar odbędzie się niezmiennie w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

Na ponad stu stoiskach pojawią się młodzi twórcy z Polski i zagranicy. Swoje projekty zaprezentuje m.in. Yeah Bunny, Shameless, czy Ptaszek. Kupicie nie tylko ubrania, ale także dodatki i biżuterię. Nie zabraknie też mody męskiej – The Urban Beard, Bowstyle, Lavocca, a także smaczków ze świata vintage, czyli Cukier Puder. Z cieszących się największą popularnością propozycji po raz kolejny pojawi się marka Senveniu ze swoją koronkową bielizną oraz Kombokolor z  barwnymi t-shirtami i tunikami. Grand Bazar przygotował także kilka niespodzianek! Jedna z nich to darmowe porady stylisty, który pomoże niezdecydowanym i doradzi jak dobrać odpowiedni strój do sylwetki. Kolejna niespodzianka to możliwość zaplanowania wakacyjnego urlopu z biurem podróży Itaka, które będzie czekało na Was z ofertą podróży po całym świecie. Nie zabraknie też strefy relaksu, o którą zadba Warszawa Powiśle, a czas umili muzyka grana przez kolektyw dj’ski.

Jeśli masz swoją markę i chcesz wystawić się na Grand Bazarze, wypełnij formularz na stronie modnetargi.pl lub wyślij zgłoszenie mailem do Organizatorów!

 

Więcej info: www.facebook.com/events/981838761871903/