Lada moment zaczną się wakacje i sezon festiwalowy. Czy Wasza garderoba jest na to gotowa? Jeśli jeszcze nie przygotowaliście się do wysokich temperatur i letnich stylizacji zapraszamy na targi mody, podczas których zrobicie zakupy i zapoznacie się najnowszymi kolekcjami polskich i zagranicznych projektantów i marek. Grand Bazar odbędzie się już 24 czerwca w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, przy Brackiej 25.

Projektanci i marki przygotowali dla Was mnóstwo letnich nowości, na ponad 130 stoiskach pojawią się między innymi: Reinkreacja, My Signature, Yeah Bunny. Kupicie nie tylko ubrania, ale również biżuterię (Polańska & co, Fruti Bijoux) i dodatki ( Papillon 4 you). Nie zabraknie smaczków ze świata vintage (Saint Warsaw), a także mody dziecięcej (Memola, Titot, Adiku). Oprócz tego, wraz z BeGlossy szykujemy specjalną strefę Piękna, w której bezpłatnie przetestujecie kosmetyki najlepszych marek oraz skomponujecie swój własny zestaw. Dodatkową atrakcją będą stoiska slow food, na których zakupicie zdrowe artykuły spożywcze. Jeśli znudzą Was zakupy zapraszamy na warsztaty tworzenia lasów w słoiku, które będziecie mogli później zabrać do domu.

Szykujemy też dla Was niespodziankę – nasze targi odwiedzi autorka bloga JEMERCED – Jessika Mercedes, która będzie wyprzedawała ubrania ze swojej szafy.

Po zakupach zapraszamy do naszej strefy z relaksu, w której będziecie mogli odpocząć i coś przekąsić. Czas umili muzyka grana przez kolektyw DJ’ski.

GRAND BAZAR

24 czerwca 2017 r. godz.: 11:00 – 19:00

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25, Warszawa