Grand Bazar wraca z nową energią! W jesiennym sezonie zaskoczymy Was pod każdym względem. Nowe miejsce, nowi wystawcy i nowa jakość.

Stawiamy na wyjątkowe lokalizacje, dlatego odświeżona odsłona targów będzie miała swoją premierę w nowej przestrzeni Elektrowni Powiśle. Wydarzenie odbędzie się na dziedzińcu oraz na parterze nowo wybudowanych budynków, sąsiadujących z zabytkowymi obiektami Elektrowni, które są w trakcie rewitalizacji. To bardzo dobrze skomunikowane miejsce, zaledwie kilka metrów od Metra, Centrum Nauki Kopernik oraz wiślanych bulwarów.
Jak zawsze nie zabraknie młodych i zdolnych twórców, którzy zaprezentują Wam ubrania, dodatki, biżuterię, kosmetyki, rośliny i dodatki do domu. Nowością będzie podział na strefy: moda i uroda, design, flower, kids, food. Kolejną niespodzianką będzie strefa vintage, którą przejmą Koty Vintage Yard SALE. Szykujemy też dla Was przestrzeń warsztatową, gdzie będziecie mogli zdobyć nowe umiejętności spędzając miło czas. W programie przewidziane między innymi tworzenie lasów w słoiku, kokedamy, plecenie makramy (Biophilic Studio), nauka przesadzania roślinek oraz malowanie doniczek dla najmłodszych (Wkręcone w zielone), czy nauka aromaterapii (Eterycznie.pl). Na wygłodniałych czekać będą foodtrucki z pysznym wegańskim oraz orientalnym jedzeniem.

GRAND BAZAR x Elektrownia Powiśle
Ul. Elektryczna 2
15 września
11:00-19:00
Wstęp wolny
Fb: https://www.facebook.com/events/2103444046639842/