GRAND BAZAR ONLINE

GRAND BAZAR ONLINE Wspieraj polskie marki! #biletwsparcia 

Grand Bazar to cykliczne targi organizowane nieprzerwanie od 6 lat w najciekawszych warszawskich lokalizacjach. W związku z zaistniałą sytuacją i odwołanymi wydarzeniami, nie chcąc przestać działać przenoszą swoją działalność do rzeczywistości wirtualnej.
Najbliższe kwietniowe targi odbywają się w internecie! 

Akcję wspiera Harel, która od lat pisze o modzie na swoim blogu i social mediach:
„Na ciekawy pomysł wpadli organizatorzy targów Grand Bazar. W związku z niemożliwością zorganizowania imprezy w świecie realnym, postanowili przenieść ją do świata wirtualnego. W ten sposób wydłużyli czas ich trwania z jednego weekendu do całego miesiąca.” (https://harelblog.pl/2020/04/09/grand-bazar-online/)
Do organizacji akcji zainspirowali ich wystawcy, z którymi współpracują na co dzień. Na facebooku utworzyli event, gdzie promują produkty oraz oferują możliwość zakupów online. Jak mówią: „Wierzymy, że najważniejsze w tym momencie jest wzajemne wsparcie.” Na swoich social mediach pokazują selekcję młodych marek i przedsiębiorców z takich kategorii, jak ubrania, dodatki, biżuteria, kosmetyki, vintage, akcesoria do domu. Wsród nich m.in. Macosa, Anacomito?, Fruit Bijoux, Candy Friday, Cukier Puder Vintage.
Dodatkowo każdy kto zakupi „wirtualny bilet wsparcia” dostanie zniżkę do wykorzystania u wszystkich firm biorących udział w akcji.
Działania wspierają też polskie artystki, m.in. Novika oraz Ramona Ray, które chętnie ubierają się w ubrania polskich niszowych marek zarówno na co dzień, jak i na scenie.
Zapraszamy do udziału w targach online! Pomóż im przetrwać i kup #biletwsparcia
Link do biletu: https://goingapp.pl/evt/2210438
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/618597342027626/
FB: https://www.facebook.com/ModneTargi/
IG: https://www.instagram.com/modne_targi/

Czas trwania: kwiecień 2020