Fotel, który pokochały blogerki - wiemy co to za model!

fot. Oliv Home
1 / 6

Czy zauważyliście, że na zdjęciach u influencerek i blogerek często można zauważyć pewien wspólny element? I nie mówimy tu o ubraniach, czy akcesoriach. Nasze redakcyjne oko dopatrzyło się, że tym elementem jest fotel! Udało nam się ustalić co to za model oraz gdzie można go dostać!

Jaki powinien być idealny fotel? Jak zaaranżować go w przestrzeni, by nie tylko pełnił swoją funkcję, ale zdobił wnętrze? To pytania, nad którymi zastanawiają się projektanci mebli. Stworzenie ponadczasowego modelu fotela nie jest prostym zadaniem. Zwłaszcza dziś, kiedy dookoła jesteśmy zalewani najróżniejszymi produktami. Jednak jak udowodnili projektanci Gala Collezione, prostota i elegancja zawsze się obroni. Ich fotele Fido, Dot II i Neo II pokochały influencerki i blogerki. Kształtem przypominają nieco znane uszaki, jednak ich forma została unowocześniona. Podobne modele możemy znaleźć również na platformie Pakamera.pl! Ciekawe propozycje znajdziemy u marki Melyo czy ECON Meble.

Dlaczego akurat fotel uszak? Dzięki swojej budowie pozwalają one zaoszczędzić miejsce, sprawdzając się nawet w przestrzeniach o niewielkich rozmiarach. Do tego oczywiście są nieziemsko wygodne! Ich budowa pozwala w pełni się zrelaksować. Dodatkowo sprawdzają się dosłownie w każdym stylu. Co świetnie udowadniają blogerki i influencerki. Ich odmienne sposoby aranżacji sprawiły, że domowe salony z nowymi fotelami urzekają klimatem, przytulnością i naturalnością.

fotel pikowany pakamera

ECON Meble

Wśród blogerek i influencerek, które pokochały swoje nowe fotele znalazły się między innymi Urszula z bloga Interiors Design Blog, której fotel Fido idalnie podkreśla bogate wnętrze ze złotym sufitem. Natomiast autorka Oliv Home postawiła na aranżację w stylu boho, w której fotel uszak również odnalazł się doskonale. Katarzyna z bloga Polisz Design swój mebel postawiła w sypialni, natomiast instagramowa influencerka Home_M stworzyła przyjemny kącik do relaksu. Fotel uszak odnalazł się również w pokoju nastolatki, co udowadnia nam Zoyka Home! Nowoczesną odsłonę modnego siedziska znajdziemy u Ann Living, która w oryginalny sposób połączyła fotel z nowoczesnymi akcentami.

zdjęcia: materiały prasowe