Już w najbliższą sobotę, 26 maja w Domu Handlowym Renoma, w ramach Strefy Dobrych Wnętrz odbędzie się Flower & Local Market!

Na parterze wrocławskiej galerii będą czekały na Was stoiska wypełnione zielenią. Kupicie niepowtarzalne, roślinne kompozycje od Wkręcone w Zielone, rośliny doniczkowe od Zarośli, czy lasy w słoiku od Fantasy Jar. Po kwiaty cięte i dekoracje zapraszamy do pracowni florystycznej Amarant. W strefie Local nie zabraknie kosmetyków naturalnych od Lilla Mai, a także akcesoriów do ekspozycji, jak doniczki i osłonki od D&M Depot i Kopałko. Pojawią się też notesy Paperplant inspirowane naturą, z motywami roślinnymi. Na naszych targach z pewnością uda Wam się kupić oryginalny prezent na Dzień Mamy.

Uzupełnieniem wydarzenia będzie program bezpłatnych warsztatów, które będą odbywać się od 12:30 na drugim piętrze Renomy.

Będziecie mogli wykonać własnoręcznie wianek pod okiem specjalistów z pracowni florystycznej, udać się na warsztaty z tworzenia roślinnych kompozycji oraz dowiedzieć się jak pielęgnować kaktusy. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych tajnikami tworzenia naturalnych kosmetyków.

Dzieci będą mogły samodzielnie zasadzić roślinki w specjalnie przygotowanej dla nich strefie na II piętrze.
Flower & Local Market w Renomie to idealne miejsce na spędzenie wspólnego dnia z mamą z okazji jej święta.

Nie może Was zabraknąć!

FLOWER & LOCAL MARKET
D.H. RENOMA
Ul. Świdnicka 40, Wrocław
Targi: 9:00-21:00, parter
Warsztaty: 12:00 – 15:00, II piętro
Warsztaty są bezpłatne, zapisy: market@wearetfh.com
– plecenie wianków: 12:30-14:00
– tworzenie roślinnych kompozycji: 12:30-14:00
– przygotowywanie kosmetyków naturalnych: 14:00-15:30
– nauka pielęgnacji kaktusów: 14:00-15:30
Fb: https://www.facebook.com/events/2073193542723194/