FLIRTINI x ŁOWCY x BARSTUDIO x PAKAMERA

O debiutach dj’ów, kolektywów i innych muzycznych konfiguracji możemy mówić na różne sposoby. Często debiutanckie pląsy wypieramy z pamięci odruchem bezwarunkowym, który chroni nasze gusta i zmysł słuchu od prawdopodobnych złych wspomnień. Takich przykładów nie chcielibyśmy przytaczać, dlatego przedstawiamy zupełne przeciwieństwo – Flirtini.

Jedynak i Ment XXL, czyli dwie twarze i dwa ciała kryjące się za Flirtini. Chłopaki zaczęli wspólne granie ponad dwa lata temu, a ich imprezy szybko zakwalifikowały się do tych z serii must be. Tak się zaczęło. Później było tylko lepiej. Imprezy do rana, niezawodna frekwencja, za dj’ką gościnnie wykonawcy cieszący się dużym uznaniem za granicą Polski jak np. Cashmere Cat, Shash’U, Snakehips czy Stwo.

Po roku grania przyszedł czas na pierwszą płytę – Heartbreaks & Promises, która wyprzedała się w rekordowym tempie. Już niedługo druga składanka Heartbreaks & Promises vol.2, na której nie tylko Flirtini, ale wiele innych młodych, zdolnych i poruszających. Co więcej o drugiej części? Chłopaki mowią krótko: Czas na kolejny rozdział. Przekraczając granice, nie tylko na mapie, ale także w muzyce, zebraliśmy w jednym miejscu bitowe historie miłosne od producentów z całego świata. Raz kojące i spokojne, innym razem mocne i bezlitosne. Wszystkie nagrania zarówno osobno jak i w całości, tworzą idealną ścieżkę dźwiękową do sytuacjacji intymnych. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na składankę w całej okazałości, a póki co możemy cieszyć się kilkoma kawałkami wrzuconymi przez Flirtini do sieci.

Czekamy na płytę, a tymczasem zapraszamy Was na przedsmak, czyli imprezę FLIRTINI ŁOWCY BARSTUDIO PAKAMERA. 7 listopada Flirtini ze wsparciem Łowców i Pakamera.pl zajmują barStudio. Mamy nadzieję, że w piątek nie zabraknie złamanych serc, obietnic bez pokrycia, flirtów, ale przede wszystkim Was.

Za konsolę do Flirtini dołączą: Dave Luxe, Du:It i Mumbl€.

Do zobaczenia 7 listopada w barStudio na FLIRTINI ŁOWCY BARSTUDIO PAKAMERA!

Pre-order składanki Heartbreaks & Promises vol. 2 tutaj.