Filipek z singlem „Mała S”. Nowa płyta reprezentanta QueQuality już we wrześniu

Filipek z singlem „Mała S”. Nowa płyta reprezentanta QueQuality już we wrześniu. Zaskakujący goście, kolejne single a do tego wygrana freestyle’owej walki podczas Bitwy o Południe z Jakubem Grabowskim.

Filipek

O Filipku nie przestaje być głośno, a teraz raper prezentuje kolejny singiel zaopowiadanego na wrzesień albumu „Gra na Emocjach 2”. Zobacz teledysk „Mała S”.

Nowy numer Filipka wyprodukował duet producencki Kofeina Records, a klip zrealizowała ekipa jaciekrece.mov. „Mała S” to emocjonalny i pełen nostalgii kawałek. Do posłuchania tutaj:

Pierwszym singlem z albumu „Gra na emocjach 2” jest wspólny kawałek Filipek i Ruskiefajki „Nie chcę wiedzieć”. Numer ma już ponad 1,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube i znalazł się na pierwszym miejscu listy Rap 20 radia Eska. Kolejne utwory to „Bierz co chcesz” z gościnnym udziałem Dawida Artysty oraz „Sinusoida” z Nel.

Ruszył już preorder albumu „Gra na emocjach 2”. Specjalna edycja zawiera dodatkową o płytę Filipka nagraną razem z wokalistką Dianą Ciecierską, bilet na prywatny koncert premierowy, dostęp do nigdzie niepublikowanych numerów, gadżety z emoji i inne niespodzianki.

Dwupłytowe wydanie będzie do nabycia wyłącznie w przedsprzedaży: https://queshop.pl/gra-na-emocjach-2

Jeśli chcesz być na bieżąco w nowościach muzycznych koniecznie śledź nas tutaj.