Festiwal Azjatycki w ogródku klubu Iskra w Warszawie – impreza plenerowa

Festiwal Azjatycki w ogródku klubu Iskra w Warszawie. Jesteście miłośnikami street foodu? Uwielbiacie egzotyczne smaki, a kuchnia azjatycka należy do waszych ulubionych? To niedzielne wydarzenie jest dla was

Festiwal Azjatycki w ISKRA Pole Mokotowskie na pewno będzie smakował pysznie.
By spróbować kuchni azjatyckiej nie trzeba wyjeżdżać do Azji. Nie trzeba nawet podróżować po Warszawie w poszukiwaniu potraw z Japonii, Wietnamu czy Indii. Festiwal Azjatycki ze swoimi propozycjami zaprezentuje się szereg gastronomicznych wystawców. To wspaniała okazja, aby poznać nowe smaki, jak również przypomnieć sobie te już znane.

Dymiące tajskie stragany, świeże japońskie sushi czy aromatyczny phad thai?
A może gruzińskie chaczapuri czy libański tabbouleh?
Warszawa zapachnie trawą cytrynową, imbirem i ostrym chilli.

Będzie marynowana rzepa i czarny sezam, domowe curry z chrupiącymi warzywami i świeżą kolendrą, zupa pho i vietnamskie kanapki bahn mi. Na miejscu znaleźć będzie można zarówno uwielbiane przez wszystkich klasyki kuchni wschodu jak i te orginalne niedostepne na codzień dania.

Wpadajcie zjeść ,zainspirować się i spędzić czas w super atmosferze. Naprawdę warto – plener i wspaniałe smaki – czy może być coś lepszego? Zabierzcie ze sobą nie tylko fanów kuchni Azji, ale również tych, którzy jej nie znają, a na pewno odnajdą coś dla siebie.

Klub ISKRA Pole Mokotowskie
Niedziela 19 lipca
12:00-19:00

https://www.facebook.com/events/203393007737221/