Fashion Market Square

Fashion Market Square – kochamy modę i chcemy się nią dzielić z innymi. Zobacz najciekawszych polskich projektantów i poznaj niepowtarzalność ich sztuki.

Przekonaj się, jak bogaty jest tradycyjny, rękodzielniczy świat mody. Zapewniamy – nie raz zaskoczy Cię swoją oryginalnością! To, co lokalne, jest niepowtarzalne. Z nami ubierzesz się jak nikt inny!

Poza tym pokażemy Ci świat mody ekologicznej. Branża fashion jest coraz bardziej wrażliwa na dobro planety. Badania wykazują, że jest drugim najbardziej zanieczyszczającym ją przemysłem. Tym bardziej kupuj lokalnie i poznaj tych twórców, którzy przestrzegają zasad cruelty free i eco friendly na co dzień!

Poznaj ofertę blisko 100 wystawców z całej Polski – w jednym miejscu, tysiące produktów, których nie dostaniesz nigdzie indziej! Poznaj nową jakość targów mody we Wrocławiu!

Wierzymy, że „polskie znaczy dobre”, dlatego podczas Fashion Market Square wybieramy krajowe marki – our Fashion. W czasie wydarzenia zaprezentują się młodzi polscy projektanci mody damskiej i męskiej. To jedna z niewielu okazji, by zobaczyć, jak nad Wisłą i Odrą rozwija się branża.

11-12 września we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędą się targi Fashion Market Square. Podczas wydarzenia będziesz mógł wybrać spośród tysięcy produktów i zakupić kolekcje projektantów z kategorii:

mody damskiej
mody męskiej
biżuterii
akcesoriów

Do zobaczenia 11-12 września we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Więcej informacji znajdziesz na stronie:
https://fashionmarketsquare.pl/fms-wroclaw/

Wrocławskie Centrum Kongresowe wchodzi w skład ogromnego kompleksu Hali Stulecia Wrocław i mieści się przy ul. Wystawowej 1.

Sala wielofunkcyjna we Wrocławskim Centrum Kongresowym jest przeszkloną, wyjątkową przestrzenią. Usytuowana jest na przeciwległym końcu obiektu do audytorium i ma podobną kubaturę. Z okien roztacza się widok na zabytkową pergolę, Wrocławską Fontannę Multimedialną oraz najstarszy we Wrocławiu Park Szczytnicki.