Ewa Gołaszewska - streetwear w geometrycznej odsłonie

W modzie poszukujemy zawsze świeżego spojrzenia i nieszablonowego myślenia. To właśnie odnaleźliśmy w projektach młodej Polskiej projektantki. Ewa Gołaszewska tworzy streetwwarową modę, która oprócz tego, że jest naprawdę wyjątkowa to nadaję się do noszenia na co dzień!

Zacznijmy od tego, czym tak naprawdę jest streetwear, i co ona tak w ogóle oznacza? Przyjęło się, że jest to określenie, opisujące uliczny styl, łączący się z estetyką, obecnymi trendami czy sztuką. Na jego kształt mają wpływ bieżące wydarzenia, życie codzienne, a także swoboda w dobieraniu środków jego wyrazu. To jedno słowo mieści w sobie niekończącą się głębię interpretacji i emocji z tym związanych.

Projektanta Ewa Gołaszewska w swojej kolekcji sięga właśnie do streetwearu. Bawi się formą, przykłada uwagę do detali, łączy kolory. W swoich projektach stawia przede wszystkim na niestandardowe podejście do mody użytkowej, unikatowy styl, charakterystyczne konstrukcyjne detale i miejski luz, mocno podkreślające osobowość adresata, do którego kieruje swoje propozycje. Każdą kolekcję wyróżniają oryginalne aplikacje oraz grafiki, które połączone z wysokiej jakości materiałami, tworzą efektowne i nieszablonowe rozwiązania zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Ewa Gołaszewska to absolwentka Projektowania Ubioru na Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru, która pomimo młodego wieku, może pochwalić się wieloma sukcesami w świecie mody. Jej autorska marka powstała w 2017 roku, kiedy zadebiutowała swoją pierwszą kolekcją na pokazie dyplomowym. Ewa znalazła się w trzynastce najlepszych studentów MSKPU 2017, a kolekcja MULTIPLIKACJA została nagrodzona przez magazyn whiteMAD tytułem „Najlepsza kolekcja dyplomowa 2017”. Ewa jest również finalistką konkursu OFF Fashion CINEMA, Złota Nitka 2017, a jej sesja wizerunkowa do kolekcji MULTIPLIKACJA została wybrana jako główny motyw komunikacji wizualnej Pokazu MSKPU 2017.

Kolekcja projektantki dostępna jest już na platformie Pakamera.pl. Wśród projektów znajdziemy inspirowane geometrią koszulki czy bluzy. Uwagę przyciągają również wzorzyste kurtki wykończone kokardami i frędzlami, które zostały asymetrycznie przyszyte – przeczuwamy, że będzie to festiwalowy must have! By zobaczyć najnowszą kolekcja Ewy wystarczy kliknąć tutaj!