Minimalistyczna biżuteria to idealny dodatek do każdej stylizacji. Polska marka UMIAR, która w swojej ofercie posiada szeroki asortyment naszyjników, bransoletek i kolczyków, właśnie w takim klimacie powraca z nowa cudowną kolekcją. Przed wami ESTAS.

Kolekcja ESTAS marki UMIAR to kwintesencja prostoty i elegancji. Delikatna, a mimo wszystko momentami dynamiczna. Inspiracją do jej stworzenia były bliskość z naturą, człowiekiem i samym sobą. Nie brakuje tu powiewu letnich doznań czy smaczków z dalekich kultur.

We wzorach, które znajdziemy w kolekcji ESTAS, odnajdziemy zarówno złote, jak i srebrne kolczyki, naszyjniki, bransoletki. Nie brakuje również nowości. Pierwszą są opaski do włosów, a drugą biżuteria wykonana z warkocza Lloyd Loom, który przynosi skojarzenia z beztroskimi, pełnymi słońca wakacjami, gdzieś z dala zgiełków miast.

Urzekająca jest również sesja zdjęciowa promująca kolekcje marki UMIAR. Autorem zdjęć jest fotograf Sitarsky, który współpracował z takimi markami jak be my LILOU, LOUS czy Lidia Kalita. Do delikatnych obrazów wplecione zostały cytaty z wiersza „Morze wracające” Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Są one doskonałym dopełnieniem dla nostalgicznych i prostych zdjęć.

Kolekcję ESTAS dostępna jest już na platformie Pakamera.pl, by przejść do sklepu wystarczy kliknąć TUTAJ.

Marka UMIAR to pochwała minimalizmu. Biżuteria powstaje ręcznie, z dbałością o najdrobniejszy detal. W swoim warsztacie, założycielki – Magda i Malwina, tworzą małe dzieła sztuki – szlachetny UMIAR ma moc, wprowadza harmonię i równowagę.

jewellery UMIAR • ESTAS collection • from UMIAR on Vimeo.

photo: Sitarsky
mua/hair: Iza Kućmierowska/Complete Artists
model: Jo Kruk/NEVA Models
post-production: Nelly Partyka

video: Hunzvi/Sitarsky
music: Alex Tomaszkiewicz