Elementy :: moda wyznaczona jakością

Elementy to Polska marka, którą wierzy, że cena ubrań powinna być wyznaczona jakością wykorzystywanych materiałów oraz pracą włożoną w jego stworzenie. Jako jeden z niewielu brandów, dzielą się ze swoimi klientami informacjami o procesie produkcji ubrań i jego kosztach. Dając nam przy tym modę dostępną dla każdego.

Historia marki Elementy zaczęła się od marzenia o biznesie, który nie miałby jedynie wymiaru komercyjnego. Założyciele marki chcieli stworzyć więź ze swoim klientem, zbudowaną na zaufaniu i szczerości. Tak powstał pomysł transparentnego modelu sprzedaży. Elementy pokazały ile kosztuję każdy etap produkcji, a ile faktycznie wynosi ich marża. Tą szczerą pozycję połączyli z ubraniami, które nie biegną ślepo za trendami, a są po prostu nieśmiertelnymi klasykami, które każdy z nas lubi mieć w swojej szafie, bo dają nam wiele możliwości stylizacji. Każdy projekt to przemyślana konstrukcja, wysoko gatunkowy materiał, dobra konstrukcja oraz cieszące oko detale, to wszystko sprawia, że prosta rzecz staję się towarzyszem na lata.

Ubrania marki Elementy powstają w całości pod jednym dachem. To mała manufaktura i „rodzinna” atmosfera, tworzona przez ludzi, którzy lubią swoją pracę. W ich pracowni na warszawskiej Pradze odbywa się zarówno proces projektowania, dyskusji, konstruowania, odszywania, testowania, realizacji oraz wysyłki zamówień, zarówno tych tworzonych na indywidualne potrzeby klientów!

Każda kolekcja marki Elementy to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy szukają mody „mądrej”, idącej z duchem czasu, która dba o środowisko i nie idzie ślepo za trendami. Wśród rzeczy znajdziemy między innymi klasyczne trencze czy sukienki, które przez to, że mają ponadczasowe kroje to możemy nosić dosłownie na każdą okazję. Nie brakuję również wygodnych kombinezonów czy bluzek. Kolorystyka kolekcji to zazwyczaj spokojne, stonowane kolory, chociaż oczywiście nie brakuję rzeczy w nieco odważniejszych barwach, w sam raz na wiosenno-letni okres!

Kolekcja marki Elementy dostępna jest już również na platformie Pakamera.pl. Znajdziemy tam płaszcze, sukienki, kurki oraz kombinezony i bluzki. Z pewnością każdemu wpadnie coś w oko. Aby zobaczyć rzeczy wystarczy kliknąć tutaj!


źródło: Pakamera.pl