EKOPIĘKNO – targi kosmetyków naturalnych

Zdrowe ciało i skóra to dla nas podstawa. Dlatego uwielbiamy podpatrywać wszelkie nowości związane z ekologiczną branżą kosmetyczną. Już 8 marca w Warszawie odbędą się Targi Kosmetyków Naturalnych Ekopiękno.

EKOPIĘKNO – targi kosmetyków naturalnych -to miejsce gdzie można znaleźć kosmetyki naturalne, tworzone w zgodzie z naturą, bez parabenów, SLS’ów, produktów odzwierzęcych i zbędnej chemii.
Podczas targów będzie możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą polskich i zagranicznych producentów naturalnych kosmetyków. Oprócz samych produktów, tworzonych głównie w małych firmach, możemy również osobiście porozmawiać z samymi ich twórcami, którzy często są obecni na targach. Możemy więc otrzymać nie tylko doskonały produkt, ale również wiedzę na temat każdego ze składników, jak i samej marki – a to wszystko u samego źródła! Twórcy naturalnych kosmetyków, również chętnie dzielą się historiami o tym jak zaczęła się ich przygoda z branżą beauty, co musimy przyznać jest bardzo inspirujące i ciekawe.

Będzie to okazja na zakup takich produktów jak mydła naturalne wyspecjalizowane do różnych typów skóry, kojące oraz nawilżające balsamy do ciała, naturalne olejki eteryczne czy też pielęgnujące skórę świece do masażu.
Targi Ekopiękno to część Wege Festiwalu w Warszawie – największych targów wegańsko-wegetariańskich w Polsce.

 

Targi Ekopiękno 8.03.2020
Pałac Kultury i Nauki, Warszawa
niedziela 12:00-19:00
Bilety dostępne pod adresem: https://tiny.pl/tv9zh