Marka Lull przygotowała na wiosnę kilka nowych wzorów torebek damskich i akcesoriów. Motywy gadów, błysk perły i srebra oraz asymetrie wydają się być wymarzonym dodatkiem do stylizacji karnawałowej. Z tą różnicą, że w Lull karnawał trwa cały rok a zaproponowane przez markę egzotyczne wzory sprawdzają się także w codziennej stylizacji.

Lull proponuje tej wiosny skóry tłoczone w motyw krokodyla i węża w kolorze czerni, grafitu i perły. Torebki mienią się wszystkimi kolorami tęczy; od pistacji, bladego różu, po fiolet, turkus i zieleń. W projektach wykorzystano wysokiej jakości skóry nowej generacji. Pokrycie kolorową
transparentną folią daje niezwykły błysk oraz wrażenie naturalności. Już w pierwszej jesiennej odsłonie akcesoriów hologram stał się znakiem rozpoznawczym marki. W tym sezonie jednak kolorystyka jest nieco bardziej stonowana a akcent postawiono na formę, fakturę i jakość wykończenia. Klasyczne minimalistyczne formy przełamane są ostrymi cięciami lub wyrazistymi dodatkami, dominują asymetrie. Jedną z propozycji na wiosnę jest czarną torebka na łańcuszku wykonana z czarnej sztywnej skóry, tłoczonej we wzór krokodyla (Crocodile bag). W swoim kształcie przypomina trójkąt sześcienny lub piramidę. Inna pozornie klasyczna kopertówka zmienia swoje oblicze po dopięciu do niej łańcuszka (Candy Hologram). Ofertę poszerzono również o dwa nowe kolory torebek Minimal Metropolis (czarny I srebrny), portfel o futurystycznym kształcie z turkusowej chromowej skóry oraz etui na Ipada i wizytownik.

Kolekcja do kupienia na pakamera.pl

 

zdjęcia: informacja prasowa