Dziewiąty odcinek serialu HBO Original Ród smoka (House of the Dragon) jest już dostępny w HBO Max.

Dziewiąty odcinek serialu HBO Original Ród smoka (House of the Dragon) jest już dostępny w HBO Max. Serial powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron.

Opis odcinka 9:

Alicent werbuje Cole’a i Aemonda, żeby wyśledzili Aegona, a Otto zbiera wielkie rody Westeros, aby potwierdziły swoją lojalność.

Serial powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina Ogień i krew, która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest Gra o tron.

Współtwórcą i producentem wykonawczym serialu Ród smoka jest George R.R. Martin; Współtwórcą, co-showrunnerem, producentem wykonawczym oraz scenarzystą jest Ryan Condal; Co-Showrunnerem, reżyserem i producentem wykonawczym jest Miguel Sapochnik; Producentką wykonawczą I scenarzystką jest Sara Hess; Obowiązki producentów wykonawczych pełnią też Jocelyn Diaz, Vince Gerardis, Ron Schmidt; Reżyserami są: Clare Kilner, Geeta V. Patel; Reżyserem i koproducentem wykonawczym jest Greg Yaitanes. Produkcja powstaje na podstawie powieści George’a R.R. Martina Ogień i krew.

Już za tydzień finałowy odcinek pierwszego sezonu serialu HBO Ród smoka (House of the Dragon). Dla wszystkich fanów serialu HBO Max we współpracy z siecią kin Helios przygotowało nie lada gratkę – pokaz finałowego odcinka na wielkim ekranie. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie: https://rodsmoka.helios.pl.