DOT :: stawiamy na prostotę i kropka

Ubrania w stylu basic to podstawa naszej szafy. Bawełniany t-shirt, czarne szpilki i klasyczne jeansy to zestaw, który zawsze będzie modny. Jeśli szukasz właśnie takiej klasycznej mody, koniecznie poznaj markę DOT!

DOT to polska marka odzieżowa, która istnieje na rynku od 2014 roku. Ubrania tworzone przez brand połączenie prostych krojów z materiałami o wysokiej jakości – czyli to co kochamy najbardziej! Wszystkie modele szyją sami, więc sprawują pełną kontrolę nad produktem, który trafia w ręce klientów. Marce przyświeca zasada zero waste, dzięki tworzeniu krótkich serii, unikają nadprodukcji co ma pozytywny wpływ na środowisko.

Ubrania szyte przez DOT są dedykowane dla wszystkich dziewczyn, które niezależnie od wieku cenią sobie wygodę i prostotę. W swoich kolekcjach stawiają oni na ponadczasowość, zdecydowanie nie są to ubrania na jeden sezon. Każda z rzeczy jest stworzona w taki sposób, aby można było ją połączyć z ubraniami z obecnej jak i z poprzednich kolekcji. W DOT znajdziesz selekcję t-shirtów o różnych krojach i kolorach, golfy, longsleevy, sukienki, spodnie oraz płaszcze. Czyli wszystko to co powinno się znaleźć w szafie każdego wielbiciela ubrań typu basic!

Nowa kolekcja marki dostępna jest już na platformie Pakamera.pl, wystarczy kliknąć tutaj!


źródło: Pakamera.pl